Wpis z mikrobloga

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

Nie wiem czy tylko moja jest taka nieogarnięta czy każda, ale potrafi w ciągu kilku dni zgubić kilka kabli czy słuchawek.

Staram się przykładać do tego wage, kupuje ładowarki szybkoladujące, po czym ona ją zabiera a z pracy przynosi kompletnie, inną zwykła kostkę. Czarna to przecież czarna.

Przykład z dziś. Wzięła sobie kabel od PS5 którym ładuje i aktualizuje pady, bo koniecznie na szybko potrzebowała naładować swojego epapierosa. Kabel zgubiła, a mi dziś gdy potrzebuje zrobić ową aktualizację wręcza 15 cm kabel, który był w zestawie z tym śmierdzielem. Fajnie, szkoda że to chińskie gowno nie ma przesyłu danych. Efekt? Przesadzam, kabel to kabel.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazek #playstation
  • 57
@30062018: One wszystkie są takie. Miałem w garażu na regałach poustawiane od góry rzeczy wymagające czystości (elektronika, opaski, rzeczy do lutowania) a na samym dole ciężki sprzęt i narzędzia budowlane (nie obciąża regału a jak się sypie brud, to tylko na płytki. Raz przychodzę do domu, a ona uśmiechnięta, że poukładała w garażu. Termokurcze leżały ze szczotkami drucianymi itd. Połowy rzeczy do dzisiaj nie znalazłem.
@30062018: miałem przy biurku gdzie pracuje na HO taki organizer w którym miałem może z 10 różnych długopisów. Co jakiś czas jak musiała coś na kartce napisać to przychodziła pożyczyć długopis. Oczywiście ten długopis przepadał już na zawsze i aktualnie nie mam żadnego. To samo z kabelkami, taki co ładuje zegarek jest tylko do zegarka. Naładowała z dwa razy i przepadł na amen. A o tym ile razy dziennie szuka swojego
@30062018 jak sprzątam i widzę to od razu podłączam słuchawki różowej do ładowarki bo inaczej wiecznie ma rozładowane, tematu porządku w aucie staram się już nie ruszac bo tyle razy co sprzątałem, a był syf to nie zlicze, auto jest moje, a obecnie tylko ona go używa, zmywarka to standard xD ja to zawsze ustawiam wszystko co do milimetra i gram w szachy 5D, ona dziwnym trafem zapakuje może połowę tego co