Wpis z mikrobloga

Dla obserwatorów #devopsiarz mam informację, że wznawiam wkrótce newslettera, ale w nieregularnej formie. Newsletter będzie wysyłany mailem (publikacja na stronie może być opóźniona do 3 miesięcy). Newsletter będzie darmowy jak dotychczas.

Tematyka newslettera: DevOps i Linux (szerokorozumiane), Go, Rust, Python, Embeeded (STM32, trochę elektroniki, projekty). Trochę sprzętu. Opisy swoich projektów - najbliższy mailing m.in. o tym - będzie trochę z #embedded właśnie.

Chętnych zapraszam do zapisu na newsletter na mojej stronie: https://devopsiarz.pl
  • 12
  • Odpowiedz
@Dbzdur: jakieś wybrane linki z newslettera mogą się tutaj pojawiać, ale link do kompletnego tylko na maila. Szybciej pojawią się jednak u mnie na stronie - to info dla tych, którzy mimo wszystko nie chcą mailingu.

Uprzedzając pytanie "dlaczego tak": wielu twórców inwestuje teraz w mailing, bo jest najpewniejszy. Konto na fb może zostać ocenzurowane/zablokowane, podobnie jak konto w serwisie x/y/z. Wykop ma tu dodatkowy problem (poza wcześniej wspomnianymi), że niektórych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czemu mailem, a nie jak tak było, że tutaj linki są?


@Dbzdur: już tłumaczę. Ludzie zamiast wrzucać na jakiś portal lub stronę, to wymagają zapisania się do newslettera.
Dzięki temu mogą w łatwy sposób zachęcić kogoś do czytania (tak ktoś sam musi wchodzić na stronę, a tak dostaje na pocztę i czyta, rzadko komu chce się robić filtry na poczcie).
Mogą np. za rok wysłać to samo co wcześniej. Na stronie
  • Odpowiedz
@mk321: zapraszam do zapisu do mailing, dowiesz się jutro dlaczego na nim nie zarabiam, bo akurat poruszam ten temat. Mailing to dla mnie hobby na razie, przygotowuję tam treści, bo chcę, a nie, że muszę, bo muszę sprzedać, bo muszę uzbierać adresy, itp.

Niektórzy owszem zbierają, bo chcą coś sprzedawać, ale nie widzę w tym nic złego. Nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawia i nie każe się zapisywać.
  • Odpowiedz
Taki mały update, bo sobie przypomniałem, że kiedyś zrobiłem pewną automatyzację, co mi mocno upraszcza sprawę. Newsletter będzie mógł być od razu dostępny na smojej tronie i nawet tutaj, ale jak wiadomo w ograniczonej wersji - część linków będzie dostępna tylko dla osób, które są zapisane do mailingu.
  • Odpowiedz