Wpis z mikrobloga

1. zajechane zimówki marki budżet w lecie na drodze ekspresowej - check
2. tylne opony założone na odwrót do kierunku jazdy - check
3. #!$%@? geometria zawieszenia bo przednia opona jest zużyta prawie na slicka od wewnątrz - check
4. całkiem OK auto które totalnie nie wskazuje że właściciel musi oszczędzać na jedzeniu i bezpieczeństwie - check
Creds za zauważenie dla @Donmenello
#motoryzacja
Pobierz dzemzrzodkiewki - 1. zajechane zimówki marki budżet w lecie na drodze ekspresowej - c...
źródło: comment_1660202001HMhxZ4yWACbzJ55oAsbQal.jpg
  • 190
Skoro tobie takia jazada odpowiada to spoko i sobie jeżdzij, mi się jeżdziło fatalnie i tyle w temacie.


@sideways: No właśnie nie spoko, bo potem taka miernota wjedzie w ciebie, bo przy 30 stopniach on wpada w poślizg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@buczubuczu: co ty chcesz od wielozezonu? Sam mam takie opony w aucie gdzie jest 185 koni i nie mam takich przypadłości, o których piszesz. Jeździsz się normalnie. Opony marki premium, mają 1 rok i nie zamierzam już nigdy wracać do sezonowych.
@dzem_z_rzodkiewki: jestem tego prawie pewny, że gdyby miał geometrie i normalne letnie opony dopompowane pod załadunek, bo wracali z wakacji, to do wypadku na 100% by nie doszło, więc sam przyczynił się pośrednio do tego, mało tego, jadąc blokując lewy pas jak sam zeznał, "przez kilka kilometrów", było pewne, ze ludzie są wścieli za nim i to nie tylko ten z VW wiec to ze ktoś zajedzie mu drogę mógł się