Wpis z mikrobloga

Siema #mikrokoksy przyjmę kilka osób na prowadzenie online.

Chcesz schudnąć? #!$%@?ć? Poprawić zdrowie/kondycje? Zacząć ruchać? Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić. Wyglądać jak ja nie będziesz, chyba, że chcesz #!$%@?ć w siebie pół apteki, a włosy to dla Ciebie żadna wartość. ;)

A tak poważniej, pomogłem już wielu osobom, wielu osobom otworzyłem oczy na temat treningu, odżywiania czy tego jak małe znaczenie ma suplementacja. Jak kilka lat stoisz w miejscu, masz 35cm w łapie i myślisz, że osiągnąłeś limit genetyczny, a dziurę łatasz kupując BCAA, HMB i Tribulus, zaryzykuj i zgłoś się. :D

Transformacje na Ig: Lewus_kulturysta

#trening
#silownia
#dieta
#pokazforme
#mirkokoksy
Pobierz Lewusx - Siema #mikrokoksy przyjmę kilka osób na prowadzenie online. 

Chcesz schud...
źródło: comment_1660033876ysvz5OWpm6UXZGwHm6YOU6.jpg
  • 29
@pansterydziasz nie no jakbym miał hajs to może i bym się z ciekawości zapisał bo jakbym do mojej dobrej linii szczęki i łuków brwiowych dodał trochę mięcha na szkielecie to byłbym luzem 8/10, ale jestem #!$%@? typowym Polakiem robakiem żyjącym od 1ego do 1ego za niewiele ponad minimalną xD
@pansterydziasz No tak... Zrobisz formę i zaczniesz ruchać ( ͡º ͜ʖ͡º) . Dlatego większość największych koksow na siłowni to zazwyczaj single no bo ten nie opłaca im się wiązać jak dziennie mogą mieć inną... A to że zazwyczaj najładniejsze młode dziewczyny ruchają typowe Mateusze którzy nigdy nie widzieli sztangi to tylko błąd w statystyce.