Wpis z mikrobloga

@ShmoodeX: W normalnych krajach jak szwajacaria albo islandia musisz mieć przeszkolenie z tresury i zgodę wspólnoty na psa. W chlewie możesz psem srać gdzie popadnie i zagryzać dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ShmoodeX: W normalnych krajach jak szwajacaria albo islandia musisz mieć przeszkolenie z tresury i zgodę wspólnoty na psa. W chlewie możesz psem srać gdzie popadnie i zagryzać dzieci.

@furcio: To samo powinno być jeżeli chodzi o dzieci. Testy psychologiczne, kurs z wychowywania dzieci i zgodę wspólnoty na więcej niż 2 dzieci. Mniej patoli by było w kraju dzięki temu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papieska_kremowka: Dlaczego piszesz w agresywnym stylu? Nigdy moich piesków tak nie zostawiam, dobrze się czujesz? Mój najmniejszy pies nie jest fizycznie nikomu zrobić krzywdy. Średni pies też nie, jedynie mój Golden teoretycznie jest w stanie to zrobić.

Jak właściciel zły to czemu pies winien. To wina właściciela i tyle w temacie. Właściciel na trening a pies na terapię i to wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dnasstorm: bo usprawiedliwiasz gościa odpowiedzialnego za śmierć tego pana z filmiku to glupie. Pewnie ten piesek też nie gryzł aż do tego razu. Nie zostawia się tak psa w polsce to przestępstwo i ten mały/średni może wywalać podobny odruch coś na ciebie leci z zębami odskakujesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Papieska_kremowka: Nie usprawiedliwiam ani właściciela ani psa. Właściciel do więzienia i odszkodowanie a psa spróbować wytresować i trzymać zdala od ludzi. Oczywiście, że nie powinien był tak psa zostawić. Jak najbardziej zasługuje na karę, niech sąd roztrzygnie.
  • Odpowiedz
@dnasstorm: Ja psów się boję. Nienawidzę tych zwierząt. To ma miejsce z kotami. Jak się jakiś łasi albo wskakuje na mnie łapskami to wręcz chcę uciekać, bo wiem, że to głupie stworzenia. Ten pies z filmiku ewidentnie ma coś nie tak. Zabił człowieka, a dopiero na koniec się zorientował co on o---------ł. Więc ten pies jest do uśpienia, a właściciel do więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci lub ciężkiego uszczerbku na
  • Odpowiedz