Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@aptitude: kolejna aplikacja na elektronie #!$%@?ąca ram i procka () skoro jest dostęp do api, to czemu developerzy nie robią natywnych aplikacji? Pytanie retoryczne bo odpowiedź znam: bo jest łatwiej, szybciej i taniej. A potem włączony taki Spotify, Slack, Discord, VSC, Chrome, i nagle cały ram poszedł się #!$%@?ć. W komputerach potrzebujemy coraz to więcej ramu nie dlatego bo technologia idzie do przodu, tylko
@kaitek666: nie jestem pewien czy jest obiektywnie łatwiej i szybciej. Wydaje mi się że bardziej chodzi o "nie chce mi się uczyć frameworka do GUI, ale umiem w apki web - chce robić tak jak zawsze robiłem", albo "mamy tu w firmie 10 programistów HTML i JS i nie będziemy zatrudniać kolejnych 10 programistów Pythona/C++ i Qt/GTK, a na szkolenie też kasy nie ma"). Ja przechodziłem drogę w drugą stronę, tj
//styles.scss
$jakasmegaprostanazwanastalaokreslajacakolortla:darkslategray;
body {
bACKgroUND-color:$jakasmegaprostanazwanastalaokreslajacakolortla;

}}}✓

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItowerYOUUU: Zakładałbym, że tak, bo właśnie na tym jeździ pod spodem 6obcy. Kiedyś dla zabawy pisałem sobie małe programy co łączyły dwie osoby i zapisywały prowadzone przez nie rozmowy. Może mało etyczne ale screeny śmieszą do dzisiaj
@aptitude: bierze pod uwage captcha które 6obcy wywala czasem? fajna by była funkcja że wykrywa shadowbana który objawia się automatyczną pulą odpowiedzi i rozłączaniem.
a ta rozmowa zajebiście podsumowuje ten portal xD