Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? lvl prawie 40 czuje się zażenowany jak nigdy dokąd.

Nie wiem #!$%@? ale zaczyna mnie to przerastać.
Właśnie #!$%@? z mieszkania bo nie mogłem #!$%@? usiedzieć.

Dużo by pisać o pocztaku więc skróce

Poznałem laske lvl 37 ja 39
Ona dziecko lat 16

#!$%@?ło się światło w pokoju młodej ( mrygalo )
Więc #!$%@? żarówkę dalej
Wymiana włącznika dalej
Wymiana lamp, patrzę że kable od sufitu są tak stare że izolacja od drutu sama się oddziela

Więc mówię #!$%@? że naprawa tego będzie parę koła trzeba kuc ściany a mieszkanie wynajmowane więc nie ma sensu
Daje rozwiązanie gówniarze że zrobię jej włącznik przy biurku a pociągnie jakoś przedłużacz z kontaktu i zrobię jej ta lampę jak potrzebuje......

I zaczyna się akcja

Młoda do mnie że jak nie potrafię to jutro weźmie elektryka i to ogarnie

Ja wkuruowny wyszedłem zapalić

Moja do swojej córki nowi że nie powinna tak mówić i oczywiście debilna dyskusja
Wyszedłem że szluga ( one dalej gadają )
Wtrąciłem się i mówię swoją wersję że jak nie wie ile to jest np 3 koła za remont ........( pierwszy raz poprosiłem ja żeby nie przerywała ) bo ona chce lampkę ..... ( 2 raz ) to niech sobie sama za tego elektryka i lampkę zapłaci ...3 raz weszła mi w zdanie

Więc jak gowiare prosiłem 3 razy a ona ma #!$%@?
To ja też potrafię i ryklem na nią żeby się nie odzywała jak starszy nowi i nie przerywała

Więc płacz maskara i tragedia

matka stanęła w obronie która przed chwilą
Nie potrafiła sobie sama poradzić bo gowiara jej przerywała

A więc też ryklem na drugą

Morał
Jedna siedzi zaryczana w pokoju
Druga siedzi zaryczana w kuchni

A ja #!$%@? wyszedłem z mieszkania i pije browara na tylnik siedzeniu samochodu, bo mam przycieme i mnie nie widać .....

Ja #!$%@? #!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f19ce1a4dc98cbbd41eed6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#!$%@? lvl prawie 40 czuje się zaże...
źródło: comment_16600187236n6ZYC9yVHFjSMgj360fLN.jpg
  • 348
@AnonimoweMirkoWyznania: z tego co widze najbardziej zabolało stwierdzenie ze czegos nie umiesz. wyjscie jest proste : wzywasz elektryka i niech poszuka rozwiazania problemu. jak to wyceni to wtedy pogadacie. moze sie to zamknąć w tysiącu lekką ręką. Chyba ze totalnie budżetowe wyjscie, połatac to nowymi przewodami. Oczywiscie łatanie starej instalacji nowymi kawałkami to jest rozwiazanie tymczasowe no ale jakies jest...
U Ciebie koronnym argumentem powinno być że to wynajmowane jest i
wątpię żebyś musiał aż ścianę kłuć wystarczy pewnie lekko kable skrócić i na nowo lampę podłączyć.


@zielonykrul: kłuć szpileczką? :D
Jak instalacja jest stara, to przewody mogą faktycznie obłazić z izolacji i potrzebna jest gruntowna wymiana elektryki, ale to dla bezpieczeństwa, a nie "bo mryga". Nie wiem co w tym dziwnego. Sam znam jeden hardcorowy przypadek, bo znajomy niedawno przejął stare mieszkanie po babci.
krótki morał po co brać laskę z dzieckiem i to takim. Po drugie lepiej panować nad emocjami


@ElCidX: przeciez op to typowy patus i pultacz. Nie umie naprawic, nie chce wezwac elektryka bo to kosztuje i jeszcze wali januszowymi tekstami "dzieci i ryby glosu nie maja". Wspolczuc to nalezy tylko tej nastolatce, ze zyje w tak niestabilnym domu, bez pradu /swiatla do nauki.