Wpis z mikrobloga

@timeofthe: Problemem nie są imigranci, a ich ilość, liczba Ukraińców w Polsce jest stanowczo za duża, nie będą się asymilować przy tak wielkiej liczbie, przybyło ich zbyt wielu w zbyt krótkim czasie, za jakiś czas będą tylko z tego problemy, plus do Polski mógł wjechać każdy nawet największy motłoch, powrócą piękne lata 90, kiedy nasz patologia brylowała.
Co do Polaków za granicą, mi nic do tego, to mieszkańcy tych krajów powinni
@krystian-golonka: Hehe i właśnie żeby nie było patologii lat 90 to PiS daje na Ukraińców. Nawet widziałem jakiś artykuł że kaczor dobrze to wymyślił.

Na razie przyjechały w większości kobiety z dziećmi i emeryci.
Obawy miałbym gdyby otwarto granice dla mężczyzn.
Dlatego trzeba jak najbardziej pomagać Ukrainie by lepiej się żyło i nam i im :)
@GrafikaUltraHaDe: Masz rację w większości kobiety i dzieci, ale mężczyźni też się zdarzają, ile z nich jest normalnych to czas pokaże.
W jaki sposób poprzez przyjmowanie milionów uchodźców niezdolnych do pracy będzie mi się lepiej żyło albo reszcie Polaków?? Będzie mi się lepiej żyło jak będą zajmować miejsce w przedszkolach, żłobkach na studiach? Czy może jak będą pobierać świadczenia socjalne, albo inne zapomogi które nadal są dla nich organizowane lub stwarzać
@timeofthe: są 2 możliwości:

1.Ci co mają największy problem to zwykle żyją w takiej patologii jaka wyemigrowała w dużej ilości do UK. Jakby ktoś im powiedział, że wracają do kraju to by nie odczuli tego, bo to ten sam poziom, więc nie mieliby nic przeciwko.

2. Ci co mają problem to byli by oburzeni, bo ich zdaniem Polacy to pełna kultura za granicą i powód do dumy.

Obydwie możliwości mogą istnieć
czy jesteście za tym, idąc waszą logiką, by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd


@timeofthe: niech sobie decydują mieszkańcy UK USA i Niemiec.