Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do ludzi którym przeszkadza masa obcokrajowców w Polsce w tym Ukraińców: czy jesteście za tym, idąc waszą logiką, by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd do Polski czy może jednak jesteście hipokrytami?
#ukraina
  • 39
  • Odpowiedz
czy jesteście za tym, idąc waszą logiką, by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd do Polski czy może jednak jesteście hipokrytami?


@timeofthe: nie obchodzą mnie Polacy za granicą bo mieszkam w Polsce, ale na miejscu np Holendrów deportował bym polską patolę i zabrał socjal, a zostawił tych pracujących co nie sprawiają problemów. Analogicznie chciałbym w PL z Ukraińcami, żadnej finansowej pomocy dla uchodźców )ze strony
  • Odpowiedz
Mam pytanie do ludzi którym przeszkadza masa obcokrajowców w Polsce w tym Ukraińców: czy jesteście za tym, idąc waszą logiką, by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd do Polski czy może jednak jesteście hipokrytami?


@timeofthe: Jestem za
  • Odpowiedz
by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd do Polski czy może jednak jesteście hipokrytami?


@timeofthe: #!$%@?ć tych robiących problemy, tak jak u nas wywalić wszystkich roszczeniowych ukrów czy tam ruskich, gruzinów i innych, którym się coś nie podoba.
  • Odpowiedz
Jakby wszystkich Polaków cofneli na świecie to byśmy się mogli bić z chinami na pięści w maluch grupkach dwu milionowych.
  • Odpowiedz
@timeofthe: Polacy poza Polską mnie nie obchodzą. Po prostu. Chyba że płacą tu podatki przy czym nie chodzi mi o zakupy raz na rok podczas odwiedzin u rodziny. Wypięli się a nam zafundowali w wyborach PiS. A jeśli kradną, mordują czy wyłudzają zasiłki to niech ich obce władze deportują do Polski.
  • Odpowiedz
Mam pytanie do ludzi którym przeszkadza masa obcokrajowców w Polsce w tym Ukraińców: czy jesteście za tym, idąc waszą logiką, by #!$%@?ć wszystkich Polaków których są miliony z UK, USA, Niemiec itd do Polski czy może jednak jesteście hipokrytami?


@timeofthe: broń boże. Taka patola by tu wróciła że ja bym uciekał. Z lat 00 pamiętam jakie patusy u mnie w okolicy się kręciły. Narkotyki pobicia porwania. Teraz albo są w
  • Odpowiedz
@timeofthe:
Ja odpowiem trochę przewrotnie: fajnie jeździć do innych krajów, ale fajnie też było wracać do Polski, gdzie czuło się, że wszyscy są Polakami i mówią w tym języku. Ale to nie znaczy, że jestem za opcją "Polska dla Polaków".

Nie mam nic przeciwko obcokrajowcom jeżeli się integrują.
  • Odpowiedz