Wpis z mikrobloga

Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak?
Nie jestem ani prawakiem ani lewakiem..
Nie jestem wierzący i nie stoję po żadnej stronie od dawna,ale widzę,że lewacki humor nadal na poziomie na wykopie
Ci ludzie zginęli dopiero wczoraj a dzisiaj już heheszki,bo wiecie hehe katole hehe
Niektórzy niestety zginęli od razu wczoraj a niektórzy jeszcze się męczą w szpitalach i walczą o życie w ciężkich stanach
Zginęli kogoś matki albo ojcowie czy córki i synowie
Zwykli ludzi,którzy po prostu jechali do miejsca kultu,żeby być może pomodlić się o zdrowie dla kogoś czy dla siebie albo o ulgę w ciężkim życiu
Ktoś po prostu wierzy i pomaga mu to żyć
Was ostatnio odkleiło totalnie i tyle pieprzycie lewaki o tolerancji i akceptacji a sami jedziecie kiedy tylko możecie,bo ktoś jest katolikiem i niby wojuje przeciw Wam i dlatego trzeba go nienawidzić i szkalować
Nie wszyscy katolicy to zawzięte konserwy co plują na lewaków,lgbt czy aborcje
Śmianie się z ludzkiej tragedii jest okej,ale spróbujcie tylko zapodać jakiś żart z gejami czy jakimś innym drażliwym tematem to od razu nagonka
Prawaki tak samo jesteście siebie warte. Tak samo z tolerancją u Was na bakier i dobitnie tutaj to widać na tym portalu
Zwyczajnie szczeniackie i obrzydliwe jest wstawianie takich memów i nie chodzi tutaj o papieża,bo sam mam mu wiele rzeczy za złe i w wielu sprawach zawinił,ale wypadałoby okazać chociaż odrobinę szacunku i wstrzymać się chociaż na jakiś czas z takimi dennymi żartami.
Niestety,katolicy mają swoje za uszami,ale nie znaczy to,że upoważnia to osoby niewierzące do naśmiewania się z tragedii
Mam nadzieje,że ten mem spadnie dzisiaj z rowerka,bo coraz bardziej mam wrażenie,że siedzą tutaj jakieś mentalne dzieci,które dorwały się do komputera nie myśląc o tym co piszą i wstawiają
Tak,możecie już napisać,że się zesrałem i pewnie jestem głupim katolem

#niebieskiepaski #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rozowepaski #memy #wypadek #smiertelnewypadki #smierc #drogi #katolicyzm #medjugorie #przemyslenia
xydeN- - Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak? 
Nie jestem ani prawakiem ani l...

źródło: comment_1659870250S7Ys6bwV4ROxjajG5ei9Gw.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 52
@OddajButa123 nie zesrał się tylko inteligentnie zaorał ameby umysłowe. Czy teksty neuropkow twojego pokroju muszą być zawsze związane z kałem i odbytem? To już taki wasz znak rozpoznawczy.
  • Odpowiedz
Nie jestem wierzący i nie stoję po żadnej stronie od dawna,ale widzę,że lewacki humor nadal na poziomie na wykopie

Ci ludzie zginęli dopiero wczoraj a dzisiaj już heheszki,bo wiecie hehe katole hehe


@xydeN-: W samo sedno mirek
  • Odpowiedz
@lilitch123: @xydeN-:

Brednie. Nikt nie odmawia katolikom prawa do wyznawania swojej wiary i życia jak bozia według nich im karze. Sęk w tym by nie ingerowali w życie innych narzucając im swoją wolę by żyli tak jak oni chcą, co ciągle robią, a szczególnie robi to jedna instytucja znana jako KK. Samo wyśmiewanie wypadku z Chorwacji (typu "że wypadek to kara boża i bóg tak chciał, więc to
  • Odpowiedz