Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?ście za dzieciaka, co mogło się skończyć nawet śmiercią?

Ja kiedyś znalazłem ucięty kabel, włożyłem do gniazdka i dotknąłem łapą przewodu. Na szczęście mnie tylko lekko posmyrało i w sumie nic się nie stało XD Ale jak teraz o tym myślę to miałem farta i mogło się to skończyć zakończeniem żywota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziecinstwo
Pobierz qwerss - Co #!$%@?ście za dzieciaka, co mogło się skończyć nawet śmiercią? 

Ja kiedy...
źródło: comment_1659850331TOXL13bXwjMe1tPJeJgWPL.jpg
  • 487
@qwerss: hm podobnie, tylko moim celem było naładowanie baterii 12v tymi kabelkami. Włożyłem gumowe rękawice (tak takie grube jakich używa się przy szorowania łazienki ) podłączyłem jeden kabelek do minusa, druga końcówka w gniazdko i cóż to było do przewidzenia( ͡° ͜ʖ ͡°) po zetknięciu drugiego kabelka do plusa było tylko bum, trochę dymu i wywalone korki. Całe szczęście ze bateria mi wybuchła (
@qwerss: bardzo podobna sytuacja do twojej z tym ze ja bawilem sie w naprawianie kabla i skręcałem dwie żyły z podłączoną do prądu wtyczka. Rece zacisnęły się na kablu i z 5 sekund sie telepałem. Do dzis się nie przyznałem matce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem ile lat miałem z 6-7
Całe dzieciństwo spędzałem wakacje na wsi u babci. Jeździłem komarkiem i wsk. Gdy miałem 16lat wujek kupił rometa 125cm3 6 biegowego. Dał się przejechać.
Pojechałem na przejeźdzke z moją obecną żoną. Jechałem ponad 100km/h nie wiedząc nic o przeciwskrecia itd. Na zakręcie wyrzuciło nas na przeciwny pas ruchu, aż spadliśmy z drogi na pobocze, 50 m dalej wyhamował autobus. Do dziś myślę, że gdybym zawrócił 10m dalej niż zawróciłem i się rozpędziłem
@qwerss: Miałem podobną akcję. Znalazłem na strychu jakieś bardzo stare radio. Nie miało skali tylko powypisywane miasta z całej Europy a może i świata. Mocno mnie to zaciekawiło to postanowiłem go uruchomić. Miał taki śmieszny kabel podłączeniowy. Z jednej strony wtyczka do gniazdka a z drugiej dwa bolce. Każdy osobno. To się wtykało w dziurki z tyłu radia. Zamiast najpierw je tam wetknąć a później do kontaktu to zrobiłem na odwrót.