Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?ście za dzieciaka, co mogło się skończyć nawet śmiercią?

Ja kiedyś znalazłem ucięty kabel, włożyłem do gniazdka i dotknąłem łapą przewodu. Na szczęście mnie tylko lekko posmyrało i w sumie nic się nie stało XD Ale jak teraz o tym myślę to miałem farta i mogło się to skończyć zakończeniem żywota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziecinstwo
qwerss - Co #!$%@?ście za dzieciaka, co mogło się skończyć nawet śmiercią? 

Ja kiedy...

źródło: comment_1659850331TOXL13bXwjMe1tPJeJgWPL.jpg

Pobierz
  • 488
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@qwerss: bracie :D miałem to samo, jeblo, mnie odrzuciło a krzesło okopcilo. A pamiętasz czy długi był ten kabel? Zapytaj rodziców do czego służył.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Druga akcja to nakrycie się kołdra i odpalanie zapalniczki wujka by sobie świecić.
@I_am_the_liquor: @qwerss: @GaGu: ehhh, była taka górka między polami, z ostrym zakrętem i koleinami. Najpierw składaki co przepuszczaly, łańcuch spadał,.potem już górale :D
Stary miał w domu naboje do kalacha ( służbowe). Brałem i wrzucałem do ogniska czekając co się stanie.
Sam z nieprzymuszonej woli wykręciłem żarówkę z lampki nocnej , żeby wsadzić do środka palec i zobaczyć jak prąd kopie. Jak mnie #!$%@? to pamiętam do dziś.
Nad torami tak z 20 metrów jest konstrukcja trzymająca rury ciepłownicze. Na samym dole tej konstrukcji jest ceownik 10 cm szeroki od którego w górę szły podpory
@qwerss: z 10-12 lat miałem, ganialiśmy się z kuzynem i on wbiegł na stary wóz (konny) i trzymajac sie krawędzi wywinął takie zajebiste salto. Stwierdziłem ze też tak chce. Oczywiście coś poszlo nie tak i walnalem centralnie plecami na glebę. Bolalo, nie tylko zaraz po skoku ale tez przez pare tygodni jeszcze przy glebszym wdechu. Rodzicom nie chciałem powiedzieć bo zabawa była na "zakazanym" terenie. Pare lat później na jakimś rentgenie
@qwerss może nie zakończyło by się to śmiercią ale jako dzieciak lubiłem majsterkować - zachciało mi się przylutowac kabel do żarówki, trzymając ją w łapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) popiescilo mnie tak, że przez cały dzień jeszcze czułem ten prąd w całej ręce aż do obojczyka xD