Wpis z mikrobloga

@capn: miałem podobnie na trasie Warszawa Białystok która normalnie trwa 2.2h tak to trwało 8h i w dodatku stacje przed Białymstokiem wywalili nas bo pociąg miał wracać do Wrocławia i czekaliśmy na SKM na mrozie bo to było przed świętami 2019r.
Przez cały czas nie rozdano ani wody ani jakiegokolwiek jedzenia pasażerom
@Let_Me_2_Be

Dostalismy wodę, nawet całkiem sporo no ale przez cały dzień nie zjadłem normalnego ciepłego posiłku tylko jakieś gówna z warsa plus to co sie miało zaplanowane na podróż więc dziś jestem totalnie #!$%@? po 20h podróży, wiem że w moim pociągu jechali też ludzie ze Szczecina do Przemyśla.. Naprawdę to co się #!$%@? na całej tej trasie to nigdy czegoś takiego nie przeżyłem.. czułem sie jak w jakiejś apokalipsie xD, wszyscy
@b4rosz ciesz się że nie każą Ci płacić czynszu za dobę spędzoną w pociągu. Media (prąd i woda) też swoje kosztują, szczególnie w dzisiejszych czasach.

A tak na poważnie, to niestety kryteria reklamacji to ponury żart. Dodatkowo kojarzę ze jeszcze gdy kwota zwrotu jest mniejsza niż 15 złotych, to w ogóle nie zwracają pieniędzy. W dupie mam tą kasę, ale wydrę z satysfakcją każdą złotówkę z rąk tej firmy.
@XireNov:

miałem podobnie na trasie Warszawa Białystok która normalnie trwa 2.2h tak to trwało 8h i w dodatku stacje przed Białymstokiem wywalili nas bo pociąg miał wracać do Wrocławia i czekaliśmy na SKM na mrozie bo to było przed świętami 2019r.

Przez cały czas nie rozdano ani wody ani jakiegokolwiek jedzenia pasażerom

Tez niestety nie moglem zareklamować po tym wszystko kupiony bilet nie spełniał warunków