Wpis z mikrobloga

Jedną z największych porażek ewolucji człowieka jest to, że pomimo setek tysięcy lat nie jest on w stanie kontrolować kiedy zachce mu się kupę i często ma to miejsce w sytuacji, w której odbycie defekacji jest niemożliwe. Homo sapiens poniósł totalną porażkę na tym polu. Na koniec dodam, że nadal nie mogę się pogodzić z potrzebą defekacji, gdyż jestem zdania, że to uwłaczająca czynność.
  • 20
@Felixu: to ptaki raczej nie kontrolują defekacji, a ty dzięki ewolucji masz zwieracze. Bez nich to dopiero byłoby śmiesznie. Każdy chodziłby w pampersie- czy to polityk na konferencji, czy twój stary w fabryce azbestu. xD
Większymi błędami ewolucji jest na przykład połączenie przełyku z tchawicą (zadławienia) albo scentralizowanie połączeń nerwowych w kręgosłupie (paraliż ciała od miejsca złamania),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mozis: czyli nie kontrolujesz tego, a chodzisz kiedy twój organizm tego potrzebuje, spróbuj nie iść rano a wieczorem następnego dnia, lub nie czekaj do rana a idź wieczorem
@Felixu: Nie do końca prawda. Zdrowy człowiek ma stałe pory wypróżniania. Ja np. mam stałą porę od już długich lat czyli z samego rana. Potem mam cały dzień spokój, bo nie muszę srać gdzieś na mieście itd.
@dsomgi00: a jakbys jechal gdzies autem na drugi koniec polski i krecik zapukalby w taborecik gdzies gdzies po obru stronach drogi sa jakies pola uprawne przez x kilometrow a po drodze zadnej stacji ani nic?
@Felixu Ludzie rzadko zastanawiają się nad tymi tematami. Jeżeli myślisz nad tym i masz tak, że zawsze chce Ci się kupę w sytuacjach kiedy nie możesz to pewnie już siedzi to w Twojej głowie. Może to nerwica?
@Felixu: Jestem na diecie carnivore od paru lat. Gdy nie ma się błonnika w diecie, kupkę robi się raz na 4 dni (chyba że posty to jeszcze rzadziej). Dupa czysta a zrzut w parę sekund. Jak poczuje że chce mi się kupę, to mam minimum pół dnia jeszcze zanim będę musiał iść do toalety.
@dsomgi00:
@Dorianek: dlatego napisalem że w pewnym stopniu...ale jeśli przyzwyczaisz organizm do jednej pory to bedzie ci sie chcialo o tej porze właśnie... potem potrzeba czasu aby to zmienić... ale pomijajac już to kiedy i kto musi to chyba żyjemy w cywilizowanym kraju i raczej to nie jest jakis problem żeby skorzystać z toalety