Wpis z mikrobloga

Z całego serca odradzam picie tego gunwa. Było w jakiejś promce z dagrasso, ale no XD Dramatyczny smak. Lubię piwa bezalko, te lechowe smakują jak takie oranżadki, lubię smak limonki, ale to smakowało jak jakiś o wiele gorszy desperados. Mniej smaku, a więcej chemii. Wziąłem 3 łyki i niestety do zlewu trzeba było wylać. Nie popełniajcie tego błedu
WojtASR - Z całego serca odradzam picie tego gunwa. Było w jakiejś promce z dagrasso,...

źródło: comment_16593266687ZnG8mTjNiVdlJsHoAiEI3.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@Wojt_ASR_:
Nie wiem jak bezalko,ale alkoholowy byl okropny- pomieszanie rozwodnionego kwasu cytrynowego z wygazowanym piwem z festynu czy cos- okropne
@kaszanka_z_cebulka82: w tym roku chyba jest cos naprawde #!$%@?- wareczke strong kiedys mozna bylo pic wiadrami,bo bylo w miare slodkie i dobrze wchodzilo,a w tym roku?
Nie wiem,zero smaku,zero czegokolwiek- jak woda z piachem.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: uuu, dzięki za ostrzeżenie bo sie zastanawiałem ostatnio czy nie kupić na spróbowanie
ze swojej strony polecam łomżę ogórek/limonka/mięta - całkiem fajne orzeźwiające
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: te wszystkie bezalkoholowe popluczyny to jest zwykłe ruchania konsumenta, przy maksymalizacji zysków. płacą za to minimalne podatki, bo wysokość ekstraktu od którego odprowadzana jest akcyza jest znikoma. ale eldorado się kończy, wszystkie browary już zaczynają zaciskanie pasa, bo od przyszłego roku dostaną po dupie nowymi podatkami i skończy się piwo po 2,50. najmocniej ma ucierpieć sprzedaż gastronomiczna i tu mają być drastyczne podwyżki.
  • Odpowiedz