Wpis z mikrobloga

@ZACIENTY_CAPSLOCK: teraz tak to będzie wyglądać, kto miał rodziców którzy mają mieszkanie czy dom to odziedziczy. A że dzieci rodzi się coraz mniej to coraz więcej będzie przypadało lokali mieszkalnych na jednego obywatela.
Brak również problemu z podziałem między rodzeństwem bo teraz trendem jest rodzenie jednego dziecka przez różowe blisko ściany lub nawet po.
@banas921: pentobarbital sodu, potoczna nazwa to nembutal. Stosowany często przy eutanazji. Łykasz szklaneczkę i umierasz. W Polsce legalnie generalnie niedostępny. Chyba że uda Ci się dostać wersję dla zwierząt.

Just sayin... ¯\_(ツ)_/¯
@Tomaszaaatt: Trzeba jednak pamiętać ze o nas kiedyś tez tak będą mówić dzieci
Ciekawe ilu z tych płaczących ze nic nie dostali tez #!$%@? zrobi i dzieciom nic nie da

Przecież tak właśnie dokładnie jest. Ludzie narzekają, że nic nie dostali od rodziców, mając przy tym pretensje do tych którzy od swoich coś dostali, a potem… tadam sami nic nie dają swoim dzieciom i wypuszczają ich w swiat z jedną parą
@ZACIENTY_CAPSLOCK: dokładnie, ja niby najstarszy z pokolenia po moich rodzicach i ich rodzeństwa, ale nic nie odziedziczyłem, i w sumie nawet po starych nic raczej mi nie spadnie mimo ze najstarszy

Spadnie ci, jakaś część majątku
@ZACIENTY_CAPSLOCK: też mam trochę ból dupy o takie sytuacje.

Ja zarabiam dobrze, długo się uczyłem i nadal uczę żeby to utrzymać. Moja ex leciała na minimalnej. I to jej się lepiej żyło.
Ja muszę spłacać kredyt na mieszkanie, ona ma swoje od rodziców,
Ja zbierałem kasę na samochód, ona dostała od taty plus wszystkiego oleje, opony itp jej ogarniał,
Ja odkładałem na wakacje, jej się rodzice „dołożyli”,
Ja na wyprowadzkę od