Wpis z mikrobloga

@zrobie_to: ale na co liczysz? Że nagle się odwróci tendencja i zacznie spadać? Niby czemu? Poszło mocne odbicie, do tego niezłe wyniki. To nagle się nie skończy i rynek nie poleci na ryja. Będzie gotowanie żaby co najwyżej.
Ciebie widzę już ugotowali
  • Odpowiedz
@zrobie_to: najbardziej będzie bolało, jak dzisiaj cie wyczyszczą, a od przyszłego tygodnia zacznie sie korekta. Niestety to jest niekończąca sie opowieść na tagu, że ludzie otwierają zlewarowane pozycje bez SL i trzymaja z nadzieja, ze zaraz odbije i nie chca ciąć strat (miałeś okazje chyba 2 dni temu wyjsc ze strata 7k) dociągnij aktualizacje do końca, moze przynajmniej jeden sie nauczy zeby nie grać w ten sposób, a jesli dzis
  • Odpowiedz
@zrobie_to: Znam gościa, który trejdował za kasę z pożyczki hipotecznej z zastawionego domu. Skończyło się przy -600k pln na fw20, a zaczęło się jak u Ciebie.
Na lewarze da się #!$%@?ć każde pieniądze, a uśredniając da się #!$%@?ć jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@zrobie_to: shorty są dla zawodników. Trzeba ustawiać stop losty i szybko wyskakiwać z pozycji. Jak rynek odbije to już nigdy tego nie odrobisz. Nigdy nie wiadomo gdzie jest dno, ale na pewno wyceny rynkowe będą rosły. Stawianie shortow to kopanie się z koniem
  • Odpowiedz
Przyjmuje wszystkie slowa krytyki. Dzieki tez sa dobre slowo ;). Rozegralem to mega #!$%@? wiec nawet nie bede probowal sie bronic. Jezeli mnie depo nie wywali to trzymam to do poniedzialku liczqc na korekte. A jak wywali to robie sobie wakacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zrobie_to: potwierdzam to co @maniek74 powiedział.

To dopiero zacznie boleć jak Ci wyczyszczą pozycję.

Miałem podobna sytuację, też straciłem koło 30k z rok temu, dosłownie dzień później wszystko odbiło i gdybym utrzymał te pozycje to bym
  • Odpowiedz
  • 1
@zrobie_to
Trzymaj się wiem co czujesz bo wczoraj mnie pozamykało że stratą 7k PLN. Wszystkie dosłownie oszczędności i teraz muszę lecieć za granicę zostawiać rodzinę i coś zarobić.
  • Odpowiedz