Wpis z mikrobloga

@zrobie_to: najbardziej będzie bolało, jak dzisiaj cie wyczyszczą, a od przyszłego tygodnia zacznie sie korekta. Niestety to jest niekończąca sie opowieść na tagu, że ludzie otwierają zlewarowane pozycje bez SL i trzymaja z nadzieja, ze zaraz odbije i nie chca ciąć strat (miałeś okazje chyba 2 dni temu wyjsc ze strata 7k) dociągnij aktualizacje do końca, moze przynajmniej jeden sie nauczy zeby nie grać w ten sposób, a jesli dzis zaczna
@zrobie_to: shorty są dla zawodników. Trzeba ustawiać stop losty i szybko wyskakiwać z pozycji. Jak rynek odbije to już nigdy tego nie odrobisz. Nigdy nie wiadomo gdzie jest dno, ale na pewno wyceny rynkowe będą rosły. Stawianie shortow to kopanie się z koniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zrobie_to: potwierdzam to co @maniek74 powiedział.

To dopiero zacznie boleć jak Ci wyczyszczą pozycję.

Miałem podobna sytuację, też straciłem koło 30k z rok temu, dosłownie dzień później wszystko odbiło i gdybym utrzymał te pozycje to bym się odrobił.

Będzie Cie boleć każda niewykorzystana okazja na wyjście. Mam nadzieję że to nie są Twoje całe oszczędności a tym bardziej jakieś pożyczone pieniądze. Powodzonka i na przyszłość pamiętaj o SL.

A tak ogólnie