Wpis z mikrobloga

@zrobie_to: trzymaj się miras, mam nadzieję że to tylko pompka na koniec miesiąca, fomo, jak zwał tak zwał i 1 sierpnia lecimy na południe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maniek74: masz jakies materiały do podlinkowania o margin tradingu?
@bialowieska12345: z tego co wiem trend mamy spadkowy a nie wzrostowy na us100
Obecna syutuacja to typowe "bear market rally" / fomo, paniczne cover'owanie shortów.
Jeśli VXN utrzyma
@bialowieska12345: ale my jesteśmy w trendzie spadkowym a nie wzrostowym, op zapakował się po same kule a zrobił to za wcześnie i teraz obgryza paznokcie. No ale przy shortowaniu margin głupota i wytrwałość leżą niedaleko od siebie, wiem po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) głupotą jest pakować się w jedno aktywo lub w kilka skorelowanych ze sobą pozytywnie bez robienia hedge. Najlepsza metoda to wyłączyć komputer i
Pobierz diler_biedy - @bialowieska12345: ale my jesteśmy w trendzie spadkowym a nie wzrostowy...
źródło: comment_1659090311NpQtizlJDmRQKLCmcKvfhC.jpg
@NL_5
No dlatego wiem jak gościu się czuję i to napisałem. Ja wiem jak skomentować patologiczny hazard. Każdy gadał ze będą spadki a ja glupi uwierzyłem i zaryzykowałem. Myśl o tym że mogłem ustawić na longa i mieć z tych 7000 teraz 50 000 mnie zżera.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anyper: o czym ty gadasz w ogóle? Ja nie mówię tutaj o graniu bo to już głupota totalna, ale jak w ruch czasach mając rodzinę można mieć 7k oszczędności? Dobra sam nie jestem lepszy bo obecnie mam prawie 0 oszczędności, ale różnica jest taka, że ja mam 20 kilka lat, mieszkam na wyjebce z różowa, żyjemy sobie "dobrze", spłukalem się bo kupiłem rok temu samochód i trochę w niego wsadziłem, potem
@NL_5
Nie każdy w młodości był taki mądry jak Ty. Straciłem setki tysięcy złotych do 30stki i powiem Ci coś. W życiu nie zawsze jest tak jakby się chciało żeby było a założenie rodziny odbyło się też w dobrym momencie życia.

Teraz jakoś mnie pochłonęła głupia złudna pewność że wszystko będzie lecieć z trendem w dół. Uparłem się i przy 3k byłem załamanymi chciałem tylko to odrobić a to już zaczęły kierować
@Anyper: może i lepiej że #!$%@?łeś te pieniądze, bo teraz jest najgorszy z możliwych momentów na zakup auta :) Nie ma co bóldupić o longa bo niebawem będziemy mieli kolejny zjazd w dół, i ciężko jest wyjść w odpowiednim momencie z takiego trade'u.
Ja zauwazyłem że im mniej czasu spędzam na tradingu, czytaniu newsów, analizowaniu i dzieleniu włosa na czworo, tym lepiej dla mnie. Wolę spędzić czas z rodziną niż obserwować
@zrobie_to: taaa... najgorsze jest to, że straty nie są jedynie finansowe (no, póki co potencjalne, ale jednak bardzo prawdopodobne)... pewnie masz #!$%@? spanko przez to i stres... jak nie masz, toś gupi i znikaj z rynku :) no i jeszcze chyba nikt nie wspomniał, że po tych wszystkich przygodach, nawet jeśli NASDAQ poleci, to pewnie i tak wyjdziesz na 0 lub z minimalnym zyskiem, bo jedynie będziesz chciał się pozbyć swoich