Wpis z mikrobloga

Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time; she's a latina that is one of a pair of leading characters, influenced by Bonnie & Clyde

° working title Project Americas
° main location is a fictional version of Miami + its surrounding areas
° game will evolve over time, adding new cities
° the game world is already large; more interior locations than prev. GTA games

#gry #rockstargames #gtavi #gtav #gtaonline
#playstation #ps5 #pcmasterrace #xbox
Pobierz janushek - Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Th...
źródło: comment_1658927811rG3dcnu5bkcz1l0gHxlWRP.jpg
  • 65
Z kogo będą się wobec tego śmiać


@Shatter: z prawaczków, pozdro ʕʔ

@Fachmann: kto i gdzie tak pisał? Jeśli mówisz o plotkach o Liberty City do Online to to że czegoś nie było nie oznacza, że nad tym nie pracowano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik:

>Zresztą ja ogólnie nie jestem fanem kilku grywalnych postaci.

O, zdecydowanie.

Co to za jakaś #!$%@? koncepcja to nie kumam, nadrabia się tym #!$%@?ą czy tam prędzej brak zwartej fabuły jak w V, bo innego powodu nie widzę.
@Fachmann: rynek gier i ogólnie całej otoczki wokół nich wyglądał zupełnie inaczej te prawie dekadę temu, Schreier to top 1 źródło informacji z branży więc co Ty w ogóle porównujesz XDDDD

Ten koleś zapowiedział i opóźnił wiele gier przed oficjalnymi publikacjami, wiedział o istnieniu gier na lata przed premierą, pracownicy największych developerów mu ufają i jak jest #!$%@? atmosfera w pracy to idą do niego na skargę - jak ten koleś
Różnych rzeczy można oczekiwać od gier, jedni grają w RDR2, a inni w Fortnite


@Beeercik: i jak ktoś gra w RDR to jest bardziej męski? A jak grałeś to nie przeszkadzały ci tam przypadkiem silne kobiece postaci Black Belle i Sadie Adler, co do których chodzą pogłoski, że mogą być protagonistkami w kolejnych seriach?
@Jerry664 ale to nie chodzi że podczas postępu fabularnego mają nowe miasta sie pojawiać? W poprzednich plotkach wlasnie byla mowa ze akcja ma sie dziac na przestrzeni wielu lat i ma pojawic sie Liberty City chociaz
@janushek:

Vice City w Vice City miało klimat bo było w latach 80, Vice City obecnie to pewnie będzie bezpłciowy twór z palmami i plażą jak Los Santos.


Los Santos z GTA SA i GTA V to arcydzieło.

Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time

W GTA 1 dało się grać kobietą.

@MechanicznyTurek:
Jeżeli chcesz wersje na PC.
Zainstaluj sobie Enhanced Native
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: niektórzy to chyba już narzekają aby tylko narzekać, bo weee baba, moim zdaniem koncept będzie zarabisty, a jeśli to będzie baba w stylu Trevora to o Jezu jak bym brał i grał xdd

Bardziej się boję, że właśnie zrobią grzeczne GTA żeby nie urazić uczuć bóg wie kogo, zamiast jechać po wszystkich po równo
Zainstaluj sobie Enhanced Native Trainer, mod dzięki któremu ma się dostęp do rzeczy z Online w trybie Single Player, oraz pełno możliwości których brakuje w oryginalnym GTA V.


@Eskim0s: Nigdy nie grałem w Online, więc nawet nie zauważę ich braku myślę ¯\_(ツ)_/¯
@MechanicznyTurek: sporo fajnych aut, motocykli, latających pojazdów i pływających pojazdów, niesamowity tuning u wielu, który w żadnym z Single Player pojeździe nie jest równy.
Dla mnie bez moda ENT nie ma opcji grania.
Szkoda że Rockstar ma gdzieś graczy solo.

@janushek: lubie trainery, a to że ENT jest bardzo zaawansowany, który może utrudnić lub ułatwić grę, to tym bardziej.