Wpis z mikrobloga

Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time; she's a latina that is one of a pair of leading characters, influenced by Bonnie & Clyde

° working title Project Americas
° main location is a fictional version of Miami + its surrounding areas
° game will evolve over time, adding new cities
° the game world is already large; more interior locations than prev. GTA games

#gry #rockstargames #gtavi #gtav #gtaonline
#playstation #ps5 #pcmasterrace #xbox
janushek - Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Th...

źródło: comment_1658927811rG3dcnu5bkcz1l0gHxlWRP.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Bigmouthprick: ale produkcja nie zaczęła się wczoraj, Schreier mówi że atmosfera i sama jakość pracy się poprawiła i może się mylę, bo nie pamiętam dokładnie ale on ten artykuł chyba napisał na podstawie opinii 20 różnych pracowników więc
  • Odpowiedz
Zresztą może nie pamiętasz, ale głównym przeciwnikiem w GTAIII była kobieta-psychopata, która przewinęła się też później w GTA:SA.


@jaqqu7: Dzięki niej przestałem grać w GTA:SA, w Vice City nie musiałem kretynki podwozić i z 2-3 razy przeszedłem XD
  • Odpowiedz
Imo kobieca postać w grze gdzie morduje i torturuje się setki przeciwników nie rozwinie potencjału fabuły i świata na miarę San Andreas czy IV i nie będzie tak autentyczna i zapadająca w pamięć


@Beeercik: o #!$%@? co to za gatekeeping, że baba w grze nie może zabijać XD
chłopie to jest gra, która z autentycznością ma tyle wspólnego, że są ludzie i samochody na ulicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o #!$%@? co to za gatekeeping, że baba w grze nie może zabijać XD

chłopie to jest gra, która z autentycznością ma tyle wspólnego, że są ludzie i samochody na ulicy

@pekak: Różnych rzeczy można oczekiwać od gier, jedni grają w RDR2, a inni w Fortnite ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@janushek: wiem że sie nie zaczeła wczoraj tylko po prostu ostatnio mocno leca po bandzie wypuszczajac mocno wybrakowane produkty byle tylko hajs zgarnac ale jw mam nadzieje ze ja sie myle a ty masz racje bo sam jestem fanem samego studia jak i serii.
  • Odpowiedz
@janushek: definitive edition z tego co wiem to nie ale remaster gta 5 to chyba rockstar robiło i też sie nie popisali bo to praktycznie ta sama gra.Jednak remaster z ps3 na ps4 i analogicznie z xboxa zawierał wiecej nowosci a na najnowsza generacje to kopiuj wklej walneli.Z definitive edition tez sie nie popisali bo chociaz robilo je inne studio tak imo to rockstar powinien dopilnować w jakim stanie jest
  • Odpowiedz