Wpis z mikrobloga

Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time; she's a latina that is one of a pair of leading characters, influenced by Bonnie & Clyde

° working title Project Americas
° main location is a fictional version of Miami + its surrounding areas
° game will evolve over time, adding new cities
° the game world is already large; more interior locations than prev. GTA games

#gry #rockstargames #gtavi #gtav #gtaonline
#playstation #ps5 #pcmasterrace #xbox
Pobierz janushek - Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Th...
źródło: comment_1658927811rG3dcnu5bkcz1l0gHxlWRP.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time


@janushek: RIP

Imo kobieca postać w grze gdzie morduje i torturuje się setki przeciwników nie rozwinie potencjału fabuły i świata na miarę San Andreas czy IV i nie będzie tak autentyczna i zapadająca w pamięć

No chyba, że znów chcemy bezpłciową fabułę jak w V.

No ale jak czytałem w internecie nieironiczne głosy, że najlepiej jak
Pobierz Beeercik - >Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for th...
źródło: comment_1658930716BjFrynhFT3H9xoA0L8QfgH.jpg
Imo kobieca postać w grze gdzie morduje i torturuje się setki przeciwników nie rozwinie potencjału fabuły i świata na miarę San Andreas czy IV i nie będzie tak autentyczna i zapadająca w pamięć


@Beeercik:

The woman, who is Latina, will be one of a pair of leading characters in a story influenced by the bank robbers Bonnie and Clyde, the people said.


Z tego co pamiętam to Bonnie i Clyde zaczęli
@Beeercik: No i zajebiście, że będzie kobieta. Ma być dwoje protagonistów: męski i żeński. Podobnie, jak w GTA V, gdzie mieliśmy trzech. Historia ma czerpać z życia znanej pary przestępców Bonnie&Clyde.

Zresztą może nie pamiętasz, ale głównym przeciwnikiem w GTAIII była kobieta-psychopata, która przewinęła się też później w GTA:SA.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
czwórkowe nudzenie


@Theos: Wolę czwórkowe nudzenie od piątkowego kroku w stronę Saints Row

Zdecydowanie wolę taką przemianę niż postać z góry napisaną jako "Trevor z cipom", lol


@jaqqu7 @janushek No dokładnie, właśnie Trevora z cipom się obawiam. Kilkanaście morderstw to tam będzie przecież w pierwszej misji.

Zresztą ja ogólnie nie jestem fanem kilku grywalnych postaci.
Trzy postacie w V i skakanie pomiędzy nimi sprawiły, że z żadną nie potrafiłem poczuć więzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Theos: Wolę czwórkowe nudzenie od piątkowego kroku w stronę Saints Row


@Beeercik: przecież piątka to było typowe GTA. :P A jeśli chodzi o GTA4, to dobrze, że w The Ballad of Gay Tony wrócono do typowego GTA - koniec z monotonnymi i mało natchnionymi misjami, przydało się trochę polotu i finezji w tym smutnym mieście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: chyba 364GB realnego miejsca na dysku series s nie wystarczy dla tej gry i będę musiał sobie za tysiaka dokupić rozszerzenie xd czyli w sumie kupię sobie w końcu series x xdxd