Wpis z mikrobloga

Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Theft Auto 6 will also feature a playable female protagonist for the first time; she's a latina that is one of a pair of leading characters, influenced by Bonnie & Clyde

° working title Project Americas
° main location is a fictional version of Miami + its surrounding areas
° game will evolve over time, adding new cities
° the game world is already large; more interior locations than prev. GTA games

#gry #rockstargames #gtavi #gtav #gtaonline
#playstation #ps5 #pcmasterrace #xbox
janushek - Bloomberg: Rockstar Games has overhauled its workplace culture

Grand Th...

źródło: comment_1658927811rG3dcnu5bkcz1l0gHxlWRP.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Dla mnie to brzmi jak 'dajmy postać kobiecą bo to $$$' a nie 'dajmy postać kobiecą bo mamy na to zajebisty pomysł'.


@Beeercik: Ale od kiedy jakieś odważne decyzje, odbiegające od standardów to $$$? Przecież większość konsumentów myśli póki co podobnie jak ty czyli dużo bardziej go ciekawi męska postać na okładce GTA bo jest do tego przyzwyczajony i wie czego się spodziewać. I mimo wszystko takie standardy cały czas panują,
  • Odpowiedz
@Eskim0s: nigdy nie bawiłem się w tuning w GTA, za lataniem i pływaniem też nie przepadam, przeżyję jakoś bez tego moda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą mówię - jak tego nie widziałem to nie będzie mi brakować, chcę przeżyć "czystą grę". Kiedyśtam. Wciąż jestem na etapie "może jutro zainstaluje, teraz to mi się nie chce" xD
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Osobiście też jestem zdania, że bardzo ciekawym doświadczeniem mógłby być powrót do przeszłości i na przykład osadzenie miejsca akcji gry w czasach Vice City, ale w Liberty. Gdzie inspiracja Nowym Jorkiem z tego czasu oraz popkulturą mogłaby być naprawdę kopalnią złota lub w latach 90'' tych albo dwutysięcznymi, ale śmiem twierdzić, że tego nie zrobią ponieważ w ten sposób zniechęciliby na starcie dużą część zwłaszcza młodszych odbiorców którzy już płaczą
Cztero0404 - @jaqqu7: Osobiście też jestem zdania, że bardzo ciekawym doświadczeniem ...

źródło: comment_1659963275f5dikukPvUetO7ilzzQQty.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz