Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: to jest wyjątkowa sytuacja i @plackojad na pewno byłby skłonny napisać Ci wall of text na 3 strony A4 o tym, że nie masz racji, bo istnieją nieuwzględnione czynniki i on Ci je na pewno za parę miesięcy przedstawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: powyższe znalezisko powstało tylko po to, żebyście mogli się zesrać. Gdzie podziała się ta Neuropa, która wrzucała ciekawe informacje, punktowała afery i publikowała Tygodnik Neuropa (mimo że nie tagowała go polityką)? Od dłuższego czasu tylko konfederacja, braun, korwin, memcen i miniwojenki z innymi użytkownikami.
  • Odpowiedz
@Bielecki: gdzie się podziały te znaleziska

Poseł konfederacji ZMASAKROWAŁ lewactwo w tym 30 sekundowym klipie, PILNE


? ¯\_(ツ)_/¯

Po drugie - polemizowałbym ze stwierdzeniem, że

powyższe znalezisko powstało tylko po to, żebyście mogli się zesrać.

nie, powstało głównie po to, by uświadomić wykopki, że są jak z żywcem wyjęcie z "idiokracji", śmiejąc się i nazywając głupim coś czego zwyczajnie nie rozumieją
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bielecki: 1. Jacy my?
2. Jakie odbijanie piłeczki? Mówimy o dwóch listach, gdzie jedna to OMG spam!! A druga już spoko, wyjatkowa sytuacja. To nie jest "odbijanie pileczki" a zachodzenie w głowę gdzie lezy roznica..
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: 1. Neuropa, 2. nie mówimy o dwóch listach, tylko mówimy o tym konkretnym znalezisku. Różnica dokładnie taka sama jak wołanie się do powyższego znaleziska i wołanie do ciekawych treści, jak Tygodnik. Taka sama jak wołanie do "masakrowania" i wołanie do treści punktujących PiS, choćby wypowiadał się polityk konfederacji. To znalezisko jest na takim samym poziomie jak te o "masakrowaniu lewaków". Jeśli nie widzisz różnicy i stawiasz pomiędzy nimi znak równości,
  • Odpowiedz
a czym jest to znalezisko jak nie spamem? Zwoływane było? Było


@MglawicaKraba: mam Ci numerować, żeby dotarło? Było 1. zwołanie się, 2. do znaleziska będącego spamem.

Serio, szanowałem waszą robotę i zapisałem się do listy, bo wrzucaliście dużo ciekawych rzeczy, ale od dłuższego czasu naprawdę ta lista schodzi na psy.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: ja #!$%@?ę. Ile razy mam Ci mówić, że tu nie chodzi o charakter którejkolwiek listy, tylko że użyłeś tej Neuropejskiej do wypromowania znaleziska, które było spamem? Nie lista=spam, tylko znalezisko=spam, a Ty użyłeś listy do wypromowania go.

Jeszcze raz powtarzam - nie listy są spamem, a wrzucanie gównianych znalezisk. Wołanie do fajnych znalezisk to nie spam. Wołanie do gównianych znalezisk to spam. Dalej nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: 1. Znalezisko, które opisało, podając źródła, przykłady i wyjasnienia dlaczego inne znalezisko było manipulacją, pod którą 90% komentarzy było oparte na tej właśnie manipulacji.. było spamem? Chcesz ten krok trochę szczegółowiej opisać?

2. Tu chodzi dokładnie o to, że gość z jednej strony

OMG wykopki się zwołują z pomocą SPAM list, link, mirror, wydruki przekazane na policję, gdzie jest moderacja, zgłaszajcie moderacji ze się zwołują (mirror)!!!!!!


A z drugiej

O,
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: 1. Już Ci opisywałem. Użyłeś jakichś kilku zaminusowanych komentarzy, by wytknąć wyimaginowaną hipokryzję wykopków ("wykop to jedna osoba odc. 2137"). Dodatkowo pominąłeś clue znaleziska, którym były zaimki, by skupić się wyłącznie na samoopisywaniu wyglądu kobiety, czyli sam próbowałeś zmanipulować innych, że znalezisko dotyczyło głównie czegoś innego.

2. Powiedziałem Ci kilkukrotnie o co chodzi, a Ty dalej swoje. Albo jesteś trollem, bo bezustannie próbujesz zmanipulować tę rozmowę, odpowiadając na postawioną przez
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dodatkowo pominąłeś clue znaleziska, którym były zaimki, by skupić się wyłącznie na samoopisywaniu wyglądu kobiety

@Bielecki: czytałeś w ogóle to "spam gówniane" znalezisko?

Gender, Cis / trans (więcej poniżej), wiek, (nie)pełnosprawność/neurodywergencja, rasa/pochodzenie etniczne, opis fizyczny (włosy, budowa, kolor skóry, opis ubrania etc.). I tak, wiem że gender oraz cis/trans to główny powód "hehehszków", więc troszkę szczegółów niżej.

Nizej:

Gender

Twój głos może być interpretowany jako głos określonej płci. Samoopisywanie jest okazją
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: i rozumiem, że nadal nie odniesiesz się do istoty wpisu, czyli z tego, że kolega zesrał się na miętowo, że "spam z listy", porobił mirrory, instrukcje obrazkowe jak ten "spam z listy" zgłaszać, równocześnie nie mając najmniejszego problemu z wykopywaniem spamu z listy służącej w 100% do promowania materiałów Konfederacji?
  • Odpowiedz