Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konserwix: czy ja wiem czy to drogo? pamietam w 2002 roku wracam z kolega po lekcjach i on mowil ze buduja dom i 1 mln juz poszlo na to

@firyt: tak, to drogo. Niezależnie od tego ile rodzice kolegi wpompowali w swój dom 20 lat temu.
@FLAC: wiesz, że zainteresowania ludzie mają różne i nie każde angażuje niezliczone metry kwadratowe powierzchni użytkowej? Dom to przede wszystkim spokój i cisza, ogród, taras i izolacja od kłopotów. Lubisz wielkomiejskie życie? Mieszkaj w bloku, ja to szanuje i rozumiem, dlatego miło by było gdybyś zrozumiał, że w moim małych 120m2 na zadupiu, żyje mi się zajebiście i wcale nie brakuje mi drugiego gabinetu, czy sali kinowej albo stołu bilardowego.
@Przegrywek123: @kidnice: ceny są wysokie, ale zarobki też są wysokie.. Mi samemu wypłata w ciągu 3 lat wzrosła x4 i jak tylko unormuje się trochę sytuacja kredytów to pewnie sam poszukam jakiegoś domu za 600-700k, żeby wziąć stałe oprocentowanie na 5 lat na 500k i sobie na spokojnie w te 5 lat nadpłacić połowę kredytu. Takich ludzi jak ja jest dużo - nawet w samej firmie w której pracuje. Co
@konserwix: dopiero teraz rzuciłem okiem, że to jest pod lublinem nie wiem czemu mi się wcisnęło że na podkarpaciu to gdzieś jest, ale #!$%@? cena kosmiczna, oglądałem chaty o podobnym metrażu w wlkp za połowę ceny XD
@FLAC:

@konserwix: "dom" 117 m2 to ciut większy kurnik w bloku z bonusem czyli z************m wokół domu po pracy xD

dom to powinien przynajmniej te 250-300m2 mieć żeby było gdzie żyć, inaczej to łączymy minusy mieszkania w bloku (mały metraż) i domu (wszystko co trzeba wokół niego robić a nie trzeba w bloku). Takie domy to jest patologia.


Masz mieszkanie w bloku o metrażu 120m? Na dom to taki w
@konserwix widziałem to. Nawet chyba mam kontakt do tych inwestorów bardzo znajome projekty i wykonanie.
Ten drugi w stanie do oddania w 04.2021 był w cenie 710k