Wpis z mikrobloga

@Faraluch Twoja argumentacja leży i kwiczy xD

Równie dobrze mogę powiedzieć, że jak się miało wielu partnerów i jest się teraz z daną osobą x lat i myśli o byciu do końca życia to mogą się w głowie pojawiać myśli typu "Heniek to jednak miał buzdygan, a Marek, ten to dopiero umiał pogadać z kobietą", "o Jarek idzie, co prawda mam niebieskiego, no ale jakby go zostawić dla niego? W końcu miałam
@stray_dog: Jeśli chodzi Ci o Araba w dżallabiji, to faktycznie miałabym pewne obawy. A nuż chciałby mi odebrać potem owoc naszej miłości.... Ale jeśli o zwykłego polskiego księdza, nie miałabym żadnych skrupułów. Jako prawdziwej p0lce, wystarczyłby mi b0mbelek i alimenty wywalczone w kurii( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@stray_dog: Za młodu spotkałam się parę razy z gościem co chodził w spódnicy w szkocka kratę. Nie przeszkadzało mi to. Wystarczy?

Wyjaśnisz co ma sukienka do wiatraka? Że kto jej nie może założyć z uwagi na ostracyzm spoleczny, to w zamian, jako ekwiwalent tej niedogodności, może zmieniać partnerów seksualnych co tydzień, czy jak?
@stray_dog: Dostaną to co dostają kobiety, gdy wiążą się z puszczalskimi facetami. To chyba uczciwa wymiana.
Nawiasem mówiąc puszczalscy faceci też się nie podobają kobietom, zwłaszcza dużo mniej doświadczonym. I co? I nic¯\_(ツ)_/¯

Może po prostu niech ludzie lubiący zmiany partnerów dobierają się w swoim gronie, a ludzie ceniący brak doświadczenia w swoim?