Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Nie wiem jak inne baby, ale ja zawsze musiałam ściemniać i sobie fikcyjnie powiększać przebieg, bo mówiąc prawdę o moim gównianym doświadczeniu, skazywalam się na lekceważenie(kobiety), albo podkładałam do bycia ofiarą do pożarcia (mężczyźni).
Dobrze ze te czasy dla mnie minęły. Natomiast do dupy, że nie minęła podwójna moralność i ruchający na prawo i lewo facet, traktowany jest najwyżej jak duży dzieciak (a co tam, wyszaleje się, he he), a
@stray_dog: Chyba nie o to mi chodziło, ale, spoko, piszesz do mnie w liczbie mnogiej, może widzisz za moimi plecami jakiś enigmatyczny tłum, który przeważa moje zdanie XD

Jestem akurat za zrównaniem wieku emerytalnego. Też uważam, że to niesprawiedliwe.
Jeśli chodzi o status materialny, to niestety biologią jest nieubłagana dla obu płci. Mężczyźni zawsze będą woleli młodsze, zgrabniejsze, ładniejsze, bo chcą mieć dobry materiał genetyczny do rozmnogu. Kobiety będą chciały takich,
@stray_dog: Akurat ja porównałam golenie nóg do Twojego przykładu chodzenia w kiecce. Według mnie to ekwiwalentne sprawy. Obie dotyczą wyglądu i obie łatwo zmienić.

Niski facet ma tak samo gorzej od wysokiego, jak szpetniejsza babka od urodziwej, starsza od młodszej, zgrabniejsza od nieforemnej. Rzeczy praktycznie nie do zmiany
@stray_dog: Robisz chyba co chcesz, a nie co chce lewica.
Masz rację z tą biologią.
Ale jeśli tak, to gdzie w tej całej układance umieścić moją niechęć do puszczalskich mężczyzn? Zawsze ją czułam, nawet w swoich latach najlepszej atrakcyjności. Przecież powinnam pożądać chada ruchacza? Dlaczego tak nie było? Dlaczego wkurzało mnie gloryfikowanie takiego postępowania?
@stray_dog: Domyślam się, że słabo Cię to obchodzi, ale moja teoria jest taka, że ludzie swobodni pod względem seksualnym czują się dobrze w swoim towarzystwie i wprawiają w zaklopotanie ludzi mniej swobodnych. To jednak nie znaczy, że należy innym mówić co mają robić. I piętnować rzeczy, które ani nie robią nikomu krzywdy, ani nas nie dotyczą.
Może i nie pożądasz chada ruchacza, ale już samego chada tak:-)

Jak uważasz, ale nadmieniam, że jestem już w takim wieku, że gdybym miała szukać partnera, to niekoniecznie wygląd byłby najważniejszy. Wygląd się zmienia. Co komu po wyglądzie, gdy nie ma porozumienia w łóżku, w rozmowie, w życiu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolisz że się pożegnam. Północ a jutro wstać trza. Dzięki za dyskusję, dobranoc.