Wpis z mikrobloga

facet może dymać ile chce a kobieta już nie??


@Vedar: też może, tylko niech potem nie wymaga od żadnego faceta, żeby był z nią już na stałe, bo ona się stara zrobiła i mało kto chce ją na krótkie romanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast do dupy, że nie minęła podwójna moralność i ruchający na prawo i lewo facet, traktowany jest najwyżej jak duży dzieciak (a co
@skitarii: Po pierwsze, znałam rozwiązłych mężczyzn, którzy niewinnej frajerce naściemniali jakoby byli prawie nietknieci, żeby ją dopasc i zaobraczkowac. Jeśli to nie jest podwójna moralność, to...?
Po drugie, znalam rozwiązłych mężczyzn, którzy w trakcie trwania związku byli/są dalej puszczalscy. Jeśli to nie jest podwójna moralność, to...?
Po trzecie, zauważyłam, że te moje koleżanki, które miały statystycznie więcej partnerów, nigdy tego nie ukrywały, a ich faceci również rekrutowali się z grupy o
@Ciamon jak sa szczesliwi i szczerze tego nie zaluja, to super @loczyn: yep ale ta jedna partnerke trzeba najpiew wybrac i ciezko zeby to byla pierwsza lepsza, wydaje mi sie, ze sa male szanse zeby z tylu milionow ludzi, za pierwszym razem idealnie sie dobrac charakterami na cale zycie.

mi zajelo to kilka zwiazkow, za nim trafilem na osobe, z ktora czuje sie na prawde szczesliwy, z ktora sie nie kloce