Wpis z mikrobloga

@SzubiDubiDu: Imo współczynnik całkiem normalny, w tamtych latach normą było 0,28-0,30, a jeśli ktoś chce powiedzieć, że to kloc - no może i kloc, ale to nic nie znaczy, np. Audi A2 ma współczynnik 0,28. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Messix: ale to 18 chyba z butowaniem i wyprzedzaniem :> mój 4.3 do 130 na trasie zeżre 15l lpg, ale jak zaczynam wykorzystywać moc to idzie na 18. Poza tym zawsze wszystkim pali mniej niż fabrycznie, ale jak ja już sobie liczę to jednak jest więcej. Mój okular w mieście fabrycznie miał palić 18-20 litrów, a nigdy się to nie zdarzyło. Zdarzyło się natomiast 25 litrów ( ͜͡ʖ
@vargemp: daj linka, nie uwierzę, że dostawczak może mieć mniejsze opory powietrza od auta, którego projekt kosztował więcej niż roczny budżet małego kraju

@Zgrywajac_twardziela jakieś dane z dupy. Im bardziej się człowiek przygląda tym więcej widać zaokrągleń które pomagają w przepływie powietrza


@SzubiDubiDu: mój fiacik ma 0.28, a i też waży pod 1700. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale co do tego leksusa sporu nie ma, obok
Mam jeszcze lupo 1.0 XD i pali 9 litrow bo wczoraj tankowalem. Ale to jest gowno z #!$%@? silnikiem


@Messix: no to chyba masz jednak ciężką nogę, bo jechałem kiedyś trasę takim Lupo to do 130kmh, bo więcej tym się nie da spaliło mi 8/100, więc dorzucić tam jeszcze liter to trzeba to gówienko katować okrutnie xD
@Tigermass:

w e60 3.0d


porównywać spalanie diesla do benzyny XD geniusz

w e420cdi też zszedlem do 7/100, a to 4l v8 diesel

ale co to ma do benzyny? Diesel zawsze mniej spali przy podobnej pojemności i mocy