Wpis z mikrobloga

@cofko: zwykle zostawiam w SL-motors w Rumii. Chłopaki dobrze robią, choć czasem im nie wychodzi, ale wtedy poprawiają do skutku na własny koszt (jak przy wymianie uszczelek pokrywy zaworów - niby nietrudna operacja, a dwie poprawki były, bo cały czas podciekał olej). Robili mi rozrząd, wymieniali skrzynie i ogarniali inne pierdoły, których sam bym nie dał rady zrobić. Ogólnie polecam. Eksploatacyjne rzeczy staram się robić sam, bo auto jest przyjemne w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4RTINN: tez słyszałem o SL-motors, poprzedni właściciel mojego lexa się zraził do nich jak mu kół niedokręcili po wymianie hamulców xD
@cofko: no dlatego sam się rozglądam za czymś bliżej, bo nie uśmiecha mi się jeździć z Gdańska do Rumii. Ostatnio znalazłem chłopaczka w Gdańsku, opinie dobre, wszystko wyglądało obiecująco. Dostarczyłem części w postaci chłodnicy oleju, węży, opasek, oleju, wystarczylo tylko zamontować osobną chłodnicę oleju dla skrzyni biegów, przełożyć wężyki i dolać oleju. Po tygodniu zabrałem auto, bo "on nie wiedział jak to w sumie miałoby być zamontowane". Jedno popołudnie i ogarnąłem