Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Odważna babeczka, ja bym się bał siedzieć samemu w obcym domu się opiekować dwoma cudzymi ostrymi psami, ale ja to #!$%@? jestem ona była tańcząca z wilkami.
  • Odpowiedz
  • 0
@MirkobIog no to zrezygnujmy skoro stwarza to takie zagrożenie ze co roku ludzka głupota zabija 30x więcej ludzi niż turbo agresywne psy nad którymi nie da się zapanować. Albo ograniczmy samochody do 100 kmh i tych 50 KM, skoro "rozumni ludzie" nie potrafią jeździć niczym mocniejszym od kosiarki
  • Odpowiedz
@DeadIy laska dawała się lizać po twarzy swoim psom z tego ci można znaleźć w mediach o niej. Jak odwaliła taki numer z nie swoim pitbullem to w sumie nie dziwi mnie taki atak. Z p#jbanymi psami nie ma co się zbliżać. Mogły też wyczuć zapach jej psów.
  • Odpowiedz
@ZnawcaDzikiejZwierzyny znowu to #!$%@? o już dawno obalonej teorii dominacji. Psy nie potrzegają ludzi jako członków stada i szczekają na nich bo nie znają żadnego innego sposobu komunikacji jesli nie były tresowane/uczone. Jak chcesz pouczać innych w internecie to przynajmniej dzieł się prawdziwymi informacjami, a nie bredniami.
I potem taki klaun próbuje się dominować z pitbullem, a ten nie rozumie o #!$%@? jego właścicielowi chodzi. Jest przez to przestraszony i bardziej agresywny,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DeadIy: ciekawe, czy chirurg plastyczny będzie w stanie ją jakoś doprowadzić do w miarę normalnego wyglądu za kilka lat, czy raczej bez szans.
W sumie jeśli nie, to duże prawdopodobieństwo samobójstwa czuję. Związku nie zbuduje, rodziny nie założy, w karierze zawodowej też nie pójdzie jej tak, jak by poszło, gdyby nie ten agresywny psiur.
  • Odpowiedz
@DeadIy miałam koleżankę co się zajmowała treningiem psów. Była zaangażowana w jakieś inicjatywy w schroniskach, sama brała do mieszkania problemowe psy. Zajmowała się takim amstaffem po przejściach. Zawsze podchodziła do niego z ostrożnością i rezerwą i wszystkim, którzy przychodzili kazała być spokojnym i ostrożnym w obecności tego psa.

Nie wiem co tu się zdarzyło, ale profesjonalista jest zawsze ostrożny. Człowiek w reakcji obrony zasłania w pierwszej kolejności twarz i głowę. Tutaj nie
  • Odpowiedz
@WWAldas psy są mądrzejsze od właścicieli niestety. W ogóle trzymanie psa w mieszkaniu poniżej 70m2 to patologia. "Przecież wyprowadzam go na spacer i się cieszy". No tak, więzień na spacerniaku też się cieszy, że wychodzi.
  • Odpowiedz
@KornixPL: Ostatnio na mojego psa rzucił się bokser. Psy były na smyczy. Bokser przewrócił właścicielkę i pociągnął ja po ziemi, żeby dolecieć do mojego psa. Nie było innej metody jak trzy buty na korpus i potężny kokos na czaszkę. Dopiero po tym ostatnim zrozumiał, że nie warto nas atakować. Właścicielka sama krzyczała żebym ubił jej psa
  • Odpowiedz