Wpis z mikrobloga

@KornixPL: @kodecss: Polecam wam się przejść w krk po parku, o ile idzie taki labrador to się w miarę nie boję, ale widuję wielkrotnie amstaffy i pitbulle bez smyczy.

Te psy są jebnięte, i to jest wina rasy.. bo taki pimpek to cię ugryzie i puści, a to zaczyna szarpać jak jebnięte.

Dlatego od teraz mam gaz fox labs green, i zanim zaatakuje
  • Odpowiedz
Tylko #!$%@? mnie bierze, jak ludzie piszą, że pitbulle to ścierwa itd.


@localoca: bo to ścierwa. Psy ras agresywnych powinny być kastrowane i sterylizowane. Nie ma ani jednego sensownego powodu dla którego te psy powinny istnieć.

Czyjeś widzimisie nie jest żadnym powodem.
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek równie dobrze można zakazać samochodów powyżej 75 KM, bo tyle wystarczy żeby jeździć i po co więcej. Przecież jakby auto było wolne to by nie było wypadków. A motocykli w ogóle zakazać.

Ta sama logika.
  • Odpowiedz
Polecam wam się przejść w krk po parku, o ile idzie taki labrador to się w miarę nie boję, ale widuję wielkrotnie amstaffy i pitbulle bez smyczy.


@PiersiowkaPelnaZiol: Całkiem niedawno w jednym z parków gdzie jest taki teren dla psów byłem świadkiem jak grzeczny shitbull pimpek rzucił się na inne psy a właściciele (oczywiście typowy Sebeks&Karyneks) nie mogli sobie z nim poradzić. Jak to jest że na 20 psów jakie
  • Odpowiedz
@Krs90: dzisiaj jak szedłem do pracy to koło parku babka szła z psem, no i jedzie typ autem i na przejściu stoi pies, i on tak #!$%@? wie czy chce wejść czy nie, babka oczywiście #!$%@? psa nie zapnie i idzie 10 metrów ZA NIM.

I typ nie mógł jechać bo tak, pies wejdzie potrącisz będziesz najgorszy, babka mine miała jakby srała i się na gościa patrzy jak na największego
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol rozumny człowiek nie jeździ 200kmh po mieście, nie wymusza pierwszeństwa, nie wyprzedza na trzeciego, nie driftuje sobie na rondach, nie jeździ po pijaku, tak samo rozumny człowiek potrafi wychować psa.

Debil z kogo chyba z ciebie
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Nic nie mów... W berlinie nie lepiej, tyle że amstaffy noszą zazwyczaj kagańce to inne psy jebutne 50-60 kilogramowe kupy mięśni chodza sobie bez smyczy, nie raz mój pies był zaatakowany przez huskiego, czy innego buldoga. Ludziom możesz mówić, ale pies się nic nie słucha.

Raz się buldog francuski rzucił na mojego 12 kg psa i nie chciał #!$%@? odpuścić to zasadziłem mu z buta przy właścicielce tak że
  • Odpowiedz
@Hrjk: oho, psiarz sie odpalił. Takimi tekstami tylko udowadniasz, że niczym się nie różnisz od łysego sebka ze swoją abominacją na smyczy.

Musisz w swoim egoistycznym móżdżku sobie zakodować, że w przeciwieństwie do psów pasterskich, ratowniczych czy policyjnych rasy agresywne są w rękach zwykłego człowieka po prostu bezużyteczne i powinno się to skończyć.

Oczywiście można chcieć psa, jako towarzysza w domu, nic w tym złego. Sam mam kundelka i biorę
  • Odpowiedz
Musisz w swoim egoistycznym móżdżku sobie zakodować, że w przeciwieństwie do psów pasterskich, ratowniczych czy policyjnych rasy agresywne są po prostu bezużyteczne.


@MirkobIog: akurat właśnie dwa psy (obstawiam, że wywalone z pseudo, bo okolica to ich zagłębie i niesprzedane są wywalane do lasu) w typie rasy, która jest wykorzystywana do ratownictwa, wykrywania zapachów, jako pies bojowy itd. zagryzł człowieka w Polsce (lubelskie, psy w typie owczarka belgijskiego malinois). Patologią jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WWAldas: ostatnio u mnie w okolicy pies pogryzł właścicielkę tak, że trafiła do szpitala. Podczas spaceru mu coś odwaliło.
90% komentarzy o tym, że biedny pies, źle wychowany i w ogóle pitbulle/amstaffy (to któryś z nich był) nie są nigdy agresywne, chyba, że ktoś źle je wychowa xd
  • Odpowiedz
  • 0
@MirkobIog jak pokazują wypadki samochodowe, nad samochodem też nie masz nigdy 100% kontroli. Wpadniesz w poślizg na oblodzonej drodze i kogoś zabijesz. Zakazać samochodów?
  • Odpowiedz
jak pokazują wypadki samochodowe, nad samochodem też nie masz nigdy 100% kontroli. Wpadniesz w poślizg na oblodzonej drodze i kogoś zabijesz. Zakazać samochodów?


@Hrjk: porównywanie środka transportu do posiadania psa?

Myślisz czasem nad tym co piszesz?
  • Odpowiedz
@DeadIy: a więc tak. Psy ze schroniska które przy właścicielu były ok a jak przyszła sama to ja zagryzły. No nie ma tutaj szoku.

Na uwagę zasługuje też niebieski jej. Kocham cię mimo że jest szpetna... I nie rzucił jej. Tak powinien się zachować człowiek w związku. Wyobraźacie sobie coś takiego z drugiej strony?
  • Odpowiedz
  • 2
@MirkobIog
@Krs90
Statystyki z USA: jest około 4,5 mln pitbulli (zgłoszonych, z rodowodem, a nie tylko wyglądających jak pitbulle). Rocznie około 30 osób zostaje zagryzionych przez psy. Powiedzmy że 80% to ugryzienia pitbulli.

Teraz samochody: w USA jest 276 mln samochodów. W 2020 w wypadkach zginęło 43000 osób.

Jesteś 30x bardziej narażony na śmierć w wyniku wypadku samochodowego nad którym "rozumni ludzie mają pełną kontrolę" niż bycie zagryzionym przez strasznego
  • Odpowiedz
@Hrjk: dalej brniesz w tą bzdurę z porównywaniem środka transportu z posiadaniem psa?

Ofiary wypadków lotniczych, kolejowych czy w końcu samochodowych przyjeliśmy jako niechlubną część tego co dostajemy w zamian, za to jakie możliwości nam to stwarza. Wyobrażasz sobie świat bez transportu? Bo ja niekoniecznie.

Pies w domu i to dokładnie takiej a nie innej rasy to tylko zachcianka.
  • Odpowiedz