Wpis z mikrobloga

Jak chcecie zagadać do osoby z Ukrainy, a nie wiecie jak, to spytajcie, czy jak był mały i się kaleczył, to mama smarowała go zielonką, a potem powiedzcie, że w Polsce smarowano fioletem (tak było, to prawie ta sama substancja, tylko kolor inny) i spytajcie czy zielonka miała alkohol?

Długa rozmowa gwarantowana :-)

#ukraina #protip

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciebie mama nie smarowała fioletem jak się skaleczyłeś?


@NadiaFrance: no nie, woda utleniona (ta prawdziwa, peerelowska wzmocniona a nie ta popierdółka co teraz( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i opatrunek
  • Odpowiedz
Wykopki się zesrały i wyśmiewają bo się okazało że są na tyle ograniczone że nie znają używanych środków w domowej apteczce. Ps. Wiecie że woda utleniona bardziej szkodzi niż pomaga? Wielcy znawcy ignoranci, ha ha ha fiolet wtf paanie co to jest nigdy nie słyszałem więc pewnie na jakiś #!$%@? używane. Szkoda tylko że fakt jest taki że w każdym szpitalu i przychodni kiedyś tego używano, no ale wykopek może tego nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
spytajcie, czy jak był mały i się kaleczył, to mama smarowała go zielonką


@NadiaFrance: Biedne zielonki. W Polsce zostaną co najwyżej wykluczone z jakiegoś #rozdajo, na Ukrainie smarują nimi dzieci. ()
  • Odpowiedz
@10129: no ale jak się zatniesz to nie wiem? raka dostaniesz?

troszeczkę nie wierze głównemu ściekowi bo przez 20 lat była propaganda że masło jest szkodliwe a teraz jest wzniesione ponad niebiosa...

poza tym ja zawsze ranę spsikuje alkoholem (np. perfumem)
  • Odpowiedz
@SanSebastian666:
masz napisane co.

wiesz, tylko dyskusja w ogóle nie ma sensu jak ktoś nie uznaje medycyny - bo nie ma żadnych podstaw do dyskusji, nie ma miejsca na dowody albo opracowania.

alko też zdaje się nie jest zalecane, ale jak to mówią 'you do you'. ktoś inny sika na rany i też jest zadowolony z efektów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz