Wpis z mikrobloga

Wróciłam z randki z 45 latkiem, w poprzednim wpisie napisałam w jaki sposób mnie oszukał z wiekiem. Ja mam 19 lat, wiec dzieli nas spora różnica wiekowa, dało się to odczuć bardziej niż z 30 latkami, wiadomo. Szczerze mówiąc byłoby lepiej gdyby on siedział na przeciwko mnie, a nie obok, bo w trakcie spotkania kilka razy mnie dotknął po nodze, a na pożegnanie chciał pocałować. Ma syna 4 lata młodszego ode mnie. Mimo wszystko - było warto, najadłam się za darmo i kwiaty dostałam tak jak obiecał, wiec stonks. Myśle, ze na luzie uda mi się zrobić challenge z codzienna randka w restauracji z innym facetem. #badoo #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis
rozowyslonikx - Wróciłam z randki z 45 latkiem, w poprzednim wpisie napisałam w jaki ...

źródło: comment_1658594787cJazIJhTf6vqHrcQyVUsLF.jpg

Pobierz
  • 138
@Tippler: kojarzę ich z innego nagrania, co gościu jej mówił w jakimś barze, że nie chce z nią rozmawiać... a tutaj widzę typiara próbuje gościa na bankomata zrobić XD ale to jest smutne. I jeszcze ona niby twierdzi, że ma go nauczyć flirtować... Nie no, to jest przykre, stary. Ale dobra wrzutka. Ale przynajmniej dobrze gościu tłumaczy i jeśli to nie pod program, a tak twierdzi, to przynajmniej szanuje samego siebie.
@rexxaris: A czym ty się martwisz ja napewno bym nie zaprosił na pierwsze spotkanie do restauracji i dawał kwiatów to jest masakra że ci spermiarze tak rozpieszczają kobiety a później się dziwimy czemu tak szybko się kończą spotkania sobie urywa kontakt jak laska robi z typem co chce hahaha ale #!$%@? pompa
@rozowyslonikx: nie śledziłem wszystkich Twoich wpisów, ale jak jesteś z Gdańska to proszę o więcej recenzji jakichś lokali żebym na przyszłość wiedział gdzie pójść xD. A tak jak już ktoś wyżej napisał, dobrze tak gościom którzy na pierwszą randkę zgadzają się iść do restauracji. Dla mnie to już jest oczywiste że to chodzi o darmowe żarcie, chociaż nie wiem, może jeszcze coś innego sprawdzasz. Tak jak mówię, to drugi twój wpis
@rexxaris: Ja też już niemam nadzieji na związek jedynie mam Fwb z tych gówno portali ale dam widzisz jakie kobiety tam siedzą #!$%@?ła chłopa na hajs i chwali się tym na wykopie to czy ta laska jest normalna ?raczej wątpię