Wpis z mikrobloga

A ja sam byłem wielokrotnie świadkiem rasistowskich zachowań na mieście, a nawet raz gadałem z czarnym studentem Politechniki, który stwierdził, że jak tylko skończy szkołę to stąd wyjeżdża, bo nie może już znieść tego jak traktują go Polacy


@wykop_to_sciek: a ja nigdy nie byłem świadkiem. Ponadto wielokrotnie rozmawiałem ze studentami z wymiany i byli zachwyceni. Widać obracasz się w kiepskim towarzystwie.
@jestem_na_dworzu: komentarze na wykopie to same trolle, ja jestem trollem, nie zgadzam się z czyjąś opinią, popartą faktami = TY WSTRĘTNY TROLLU

XDDD

Nie będę więcej marnował czasu na dyskusję z takim ułomem jak ty. Dalej żyj sobie w swojej bańce nieświadomości
@lilmati: Jeżeli stwierdzę że od dziś należy mnie nazywać Janem Sobieskim, Wielkim Cesarzem Rzeczypospolitej, suwerenem narodu Polskiego oraz wszelkiej ziemi od Odry do Dniepru to będziesz mnie tak nazywał żeby mnie nie obrazić czy powiesz że jestem #!$%@?ęty?

Murzyn nie jest słowem obraźliwym a celowe tworzenie z jego słowa obraźliwego jest głupotą pseudo-lewicowych fanatyków