Wpis z mikrobloga

@xfin: Tam nie ma kto pracować bo kasa jest żenująca, u mnie na osiedlu godziny otwarcia to łącznie 8h z 30-minutową przerwą w trakcie bo nie ma jak robić zmian na zakładkę.

to co wstawiłeś to dodatkowo agencja pocztowa która jest prowadzona przez osobe zewnętrzną i w takich miesjscach bardzo często pracuje sam właściciel więc pewnmie może sobie tak zrobić. Albo może dopóki ktoś nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ
@xfin:
Agencje pocztowe to firmy zewnętrzne (niezależne od Poczty Polskiej). Poza tym informacja o zmianie godzin otwarcia podana jest też na spisie placówek pocztowych.
tak


@Deska_o0: @Cineczeq: @wychwalany: No i fajen, szanuję.
Ja mam klimę w biurze, więc w sumie wywalone.

Ale z drugiej strony widzę jak budowa przy moim osiedlu idzie pełną parą i budowlańcy od młodych łebków po majstra z wąsem szorują w tę i nazad, dźwigi pracują normalnie.
I tak sobie patrzę na Pocztę Polską z uśmiechem jak działają urzędy ¯\_(ツ)_/¯
Agencje pocztowe to firmy zewnętrzne (niezależne od Poczty Polskiej). Poza tym informacja o zmianie godzin otwarcia podana jest też na spisie placówek pocztowych.


@pcela: hehe, działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i dzięki, teraz będę wiedział, że warto sprawdzić. Chociaż nie spodziewałem się.

nie, nie jest - kilka razy odbiłem się od drzwi poczty która wg ich strony powinna być otwarta.

@tymmej: no dokładnie, ale tutaj
xfin - > Agencje pocztowe to firmy zewnętrzne (niezależne od Poczty Polskiej). Poza t...

źródło: comment_1658486294JRuRnkK5cmndmcts2IuKEO.jpg

Pobierz
@tymmej:
Jak zmiana jest oficjalna (czyli góra zatwierdziła), to będzie info na stronie.
Jak to oddolna inicjatywa, bez zezwolenia RS, to info nie będzie.
@xfin: pewnie, temperatura na przodku powyżej 28°C i na wcześniejszy wyjazd ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko jest taki haczyk, że muszę w takim rejonie spędzić minim 2h co nie jest problemem
u mnie zmienili na stałe i poczta jest czynna w godzinach 9-16. Nie odbierzesz ani przed pracą ani po pracy. Jakbym był w domu w godzinach 9-16 to bym odebrał list od listonosza .


@Mithrindil: Piękne, doprawdy piękne. IMO urzędy powinny pracować w innych godzinach albo na dwie zmiany, bo to jest granda.

I ten szumnie zwany "urząd pocztowy" w kantorku jest tak ulokowany, że nie jest mi to po drodze
@xfin: W dzisiejszych czasach cała koncepcja poczty jest do dupy. W większości prywatna korespondencja polecona to są jakieś drobne zakupy, pisma urzędowe, może coś z banku. W większości kończy się to zostawieniem awizo bo zwykle ludzi nie ma w domu albo wręcz listonosz nie bierze przesyłek (szczególnie jak to są paczki a nie listy) i idzie do skrzynki tylko po to żeby zostawić awizo. Poczta płaci ludziom za noszenie de facto