Wpis z mikrobloga

Przestańcie szkalować dobrą mordeczkę. Normalny typ, zesraliście się sami do łóżka. Pewnie całą szkołę mieliście zabierane śniadanie i szczane do plecaka by teraz odreagowywać na legendzie internetu. Japa tam
  • Odpowiedz
@enforcer: niektóre wykopki są serio #!$%@?. Zwyczajni ludzie, wydają się być całkiem zadowoleni z życia i pozytywni ale jakis wykopowy przegryw oczywiście musi ich wyśmiewać. A potem jeden z drugim płacze, że inni śmieją się z niego.
  • Odpowiedz
@enforcer: wystarczy chwilę pogooglac żeby znaleźć pewne informacje.
Ojciec bez wątpienia jest Chadem, stworzył bardzo szczęśliwą rodzinę i widać po zdj, że są oni dla siebie wszystkim.
Może zamiast pisać głupie komentarze warto ich wspomóc i powiązane z nimi fundację? ( )
  • Odpowiedz
@zielinski998: postawa, wzrok, mimika. Nie wiem czemu obierasz to negatywnie. Inna sprawa, że chłop ma ze 40 lat i mieszka z rodzicami, co innego niż przypuszczalna niepełnosprawność ma to tłumaczyć?
  • Odpowiedz
@slawen: ale wiesz że 3/4 mirko zgodnie z Twoją teorią powinno dostawać rentę inwalidzką :)

Co do samego filmu, oczywiście śmieszny ale budzi też sentyment u ludzi choćby z mojego pokolenia. Pierwsze klocki lego jakie miałem były kupione w Pewexie, a gdy pierwszy raz w życiu miałem w ręce kiwi to nie za bardzo wiedziałem jak się to je :)
  • Odpowiedz