Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #pola

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d85cd94fadfb37ed1c1a42
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 37
@Fbubepe:

Słabo się ubierają,


Dokładnie byku.
Jak można się nie ubierać w Zalando czy Vitkacu
Typowy p0lak śmieć, nie stać go pewnie na trendy ciuchy.

braki w uzębieniu,


Oj tak byczku.
p0laczki to typowe sebiksy bez jedynek i dwójek.
Śmietnik w ryju jak nic.

zakola,


byczku, nawet nie wiesz ile w tym prawdy.
Jak można mieć zakola. Jak można mieć ubytki we włosach.
Tylko p0lacy biedacy jak robaki mają zakola.

twarz
@AnonimoweMirkoWyznania: w PL jest coraz więcej par: p0lak - laska z byłego ZSRR, powoli wchodzą też pary z dziewczynami z innych krajów. Jak pis nie zarżnie nam gospodarki to trend będzie stale rósł. Dla kobiet spoza ue zwłaszcza, z Azji czy Latynoameryki nie ma wielkiego znaczenia czy jesteś z PL czy z Niemiec