Wpis z mikrobloga

Typowe porady w internecie tak właśnie widzę:

Zapytasz o samochód do kwoty x? -> dostaniesz #!$%@?, że za tyle to co najwyżej możesz kupić komplet opon do tego samochodu.

Zapytasz o whisky y? -> dostaniesz #!$%@?, że w Polsce nie ma żadnej whisky i jedyna whisky jakiej możesz się napić to ta od wąsatego rednecka z teksasu.

Zapytasz o piwo z? -> dostaniesz #!$%@? za to, że to szczyny koncerniakowe, a nie żadne piwo i najtańsze piwo jakie możesz wypić zaczyna sie od 20 zł za butelke i kupisz je tylko pod Białymstokiem w sklepiku na rogu Wyszyńskiego i Kaliningradzkiej.

Zapytasz o komputer za kwotę n? -> dostaniesz #!$%@?, że za tyle to myszki porządnej nie kupisz, a ty masz czelność #!$%@?ć się w komputer, gdzie za samą kartę gaficzną żeby zagrać w pasjansa musisz wydać 16 tysięcy zł.

Taki obraz wasz.

#wykop #niepopularnaopinia #zalesie #polska #p0lska #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #kiciochpyta
s.....u - Typowe porady w internecie tak właśnie widzę: 

Zapytasz o samochód do kw...

źródło: comment_1658319037cPq1uyEYMVZX6TyoDfkPZR.jpg

Pobierz
  • 22
@sikalafou: Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.
to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@sikalafou: amen. Odechciewa sie pytac o cokolwiek. Zastanawiam sie, skad sie biora tacy ludzie. Oczywiscie, zaraz ktos wpadnie i napisze, ze to dlatego, ze ludzie pytaja o rzeczy, ktore mozna znalezc w Google w 3 sekundy. Natomiast doszlo te internetowe rozmowy do takiego kuriozum, ze ja pytajac o cos musze stosowac jakies wymyki, usprawiedliwienia, zeby potem nie tlumaczyc sie 3 razy, dlaczego potrzebuje rzecz X albo po co mi wiedza na
ja pytajac o cos musze stosowac jakies wymyki, usprawiedliwienia, zeby potem nie tlumaczyc sie 3 razy, dlaczego potrzebuje rzecz X albo po co mi wiedza na temat Y.


@Wixu: to już nie są żarty, bo na programmersach czasem są takie wątki pisane przez nowicjuszy co się zaczynają od przeprosin, że w ogóle mają czelność o to pytać xD xD Także future is now old man xD
@PiersiowkaPelnaZiol: nie byczku. Przejrzyj moje posty. Jak jest poważne pytanie to często odpowiadam merytorycznie, w szczególności jeśli chodzi o prawo pracy, zarządzanie ludźmi, mobbing, jakieś chorobowe, zusy na uop i tego typu, bo kierując ludźmi przez parę lat tak mi się to wryło w łeb, że nie da się mnie zagiąć w tym zakresie i chętnie dzielę się wiedzą.

Jest miejsce na żarty i kręcenie beki z #robpill, a jest
@sikalafou: ostatnio spytalem o dobrą hulajnogę elektryczną to dwoch mirkow wpadlo i jeden napisal: a czemu nie rower elektryczny? A drugi opierdzielil mnie, ze nie podalem budzetu. Zaden z nich nie wpadl na to, ze moze przemyslalem ze nie chce roweru albo ze budzet nie gra wiekszej roli. Po moich odpowiedziach wiecej sie nie odezwali - to po co w ogole zawracaja mi dupke?
@sikalafou wiesz co jest śmieszne i zarazem smutne w tym? To, że te osoby co tak piszą, kiedyś zderzą się ze ścianą rzeczywistości. Jakieś pojedyncze osoby pewnie i dla beki tak pisze, ale większość to są osoby młode, wychowane na Netflix i IG i oni naprawdę myślą, że każdy tak żyje, że wystarczy się minimalnie postarać, żeby cię było stać na nową furę za 200 000 tyś. co rok czy dwa, że
wiesz co jest śmieszne i zarazem smutne w tym? To, że te osoby co tak piszą, kiedyś zderzą się ze ścianą rzeczywistości. Jakieś pojedyncze osoby pewnie i dla beki tak pisze, ale większość to są osoby młode, wychowane na Netflix i IG i oni naprawdę myślą, że każdy tak żyje, że wystarczy się minimalnie postarać, żeby cię było stać na nową furę za 200 000 tyś. co rok czy dwa, że wycieczki