Wpis z mikrobloga

Profesjonalni kierowcy oburzają się w komentarzach że zestaw bus + przyczepa kempingowa staje na długim miejscu parkingowym xD

Ile razy musiałem stawać wzdłuż parkingu to nie zliczę bo szanowny pan profesjonalny kierowca zajął wszystkie miejsca dla osobówek swoim zestawem.

#bekaztransa #motoryzacja #patologia #stopcham #heheszki
Pobierz openordie - Profesjonalni kierowcy oburzają się w komentarzach że zestaw bus + przycz...
źródło: comment_1658299416VLmyIIoDafToSdPgyafpe8.jpg
  • 112
@SzubiDubiDu: Ciezko stwierdzic czy zawodowy.

Zyje z tego co przywieziemy wiec chyba tak.

Akurat A2 to robie raz na dwa-trzy tygodnie w roznych konfigach. Oczywiscie ruch bywa mniejszy i wiekszy.
Ale zakazy nie sa zadnym zaskoczoeniem. To jest wlasnie to o czym mowie. W niektorych miejscach jest wiekszy ruch.
Kazdy jest tego swiadomy. I trzeba o tym pamietac a nie ryzykowac nieswoje (!) zycie i zdrowie, zeby jednmuu z drugim bylo
@wezsepigulke: Nie znam. Nie ma to znaczenia.

Jak wiesz,ze gdzies nie ma miejsca to odpwiednio to planujesz. A nie jedziesz i jestes zdziwony. Logika i rozum, co jak widac jest obce sioferom niektorym.

Widac u nas w kraju dziesiatki (setki?) poparkowanych na zjazdach zestawowo mimo, ze miejsca na parkingach sa i byly. I wcale nie bylo tak, ze jak przyjechali to bylo pelno. Bo nie bylo. Wiemy o tym dobrze.

@
@bigger: nawet szkoda tłumaczyć, bo ty za to nie odniosłeś się do zbicia twojego argumentu odn. Parkowania na zjazdach, mimo, że ( według ciebie) mieli do wyboru rajki wolne. Trochę pokory chłopie, bo nic nie wiesz o realiach, tak samo z tym zagłębiem i planowaniem rozladunkow. Mylisz się we wszystkich kwestiach, a nadal twardo stoisz przy swoich tezach bez żadnych argumentów
@wezsepigulke: Tu akurat mowimy o polskich realliach i jaka to polska infrastruktura jest do pipy. A prawda jest taka, ze absolutna wiekszosc prakuje na zjazdach / wjazdach, bo lubia a nie dlatego ze musza.

Bedziemy sie klocic ,ze u nas mogliby prakowac na mopie ale prakuja na wjazdach? No chyba nie.

Jest to karygodne. Absurdalne i powinny za to leciec mandaty idace w tysiace to by sie jedna z druga ameba
@Tenczlowiektutaj: Bijesz to pewnie konia w kabinie. pisalem wielokrotnie, ale widze ze tu mamy wlasnie przyklad przypdepnietego siofera co wie wszystko i umie najlepiej.

Napisze jeszcze raz: nagmienne jest stawiania na wjazdach nawet pomimo tego, ze rajeczki sa jeszcze wolne.
Bedziesz z tym dyskustowal?

Autostrada to nie jest miejsca do prakowania ~40 tonowym zetsawem. Kazdy idiota , ktory to robi powinien miec zabran e lejce.
@bigger: wytłumaczę ci to Łopatologocznie, bo nie rozumiesz. O 18 parking się zapycha, o 19 zjeżdżają się auta, które mogą zaparkować już tylko na dupach, o 20 zaparkowało dwóch gości na wyjazdowym pasie, bo nie było miejsca. O 6 wyjechali wszyscy po skończeniu wolnego, zostało tych ostatnich dwóch, bo muszą dokręcić pauzę. I wtedy ty przejeżdżasz widzisz pusty parking i dwóch typów na wyjazdowym, myślisz, że specjalnie tam zaparkowali mimo miejsca.
@Tenczlowiektutaj: Ale ja rozumiem co Ty do mnie piszesz. Ja poprostu WIEM,ze to jest nieprawda. Bo wiele razy widzialem jak parkuja na zjadach /wjazdach mimo, ze bylo wiele, wiele rajek bylo wolnych.

To moze prosciej. Juz prosciej nie umiem.
Odpowiedz:

Nigdy nie widziales siofera parkujacago na wjezdzi/zdjezdzie na MOP pomimo tego, ze byly jeszcze normalnej rajki?

Bo ja wiedzialem, wiele, wiele razy.

Jak takiego debila usprawiedliwisz?
@Tenczlowiektutaj: Sam fakt, ze trzeba tlumaczyc, ze brak miejsca do prakowania nie pozwala parkowac gdziekolwiek pokazuje z jakim typem kierowcy mam do czynienia.

Rozumiem, ze jak nie ma miejsc po marektem to mozesz wjechac na trwanik. Rozumiem, ze jebniesz sobie auto na DDR i wlaczysz awaryjki to jest ok, bo nie bylo gdzie zaparkowac.

To jest wlasnie rak toczacy naszych kierowcow.

@unfolding Ci juz napisal.
@bigger: brak wystarczającego infrastruktury pod transport kolowy to nie brak twojego miejsca pod marketem, absurdalne porównanie dajesz i nawet policja to rozumie i rzadko kiedy lecą mandaty za takie stawianie, zwłaszcza na trasach tranzytowych, gdzie każdy sobie zdaje, że jest z tym problem w większości europy. I nie, nie widziałem nigdy, by ktoś na pasie parkował, by kręcić pauzę, mimo, że miejsca na parkingu były puste. Bo to by było
@open_or_die: Tirowcy to tacy górnicy na drogach. Chyba najbardziej roszczeniowa grupa kierowców, która na wszystko i na wszystkich ma #!$%@?. Wyżej wspominane parkowanie na pasach wyjazdowych (za to powinny być odbierane na miejscu lejce bez żadnej dyskusji), wyprzedzanie sie na autostradach i tamowanie ruchu, zmwianie się na cb i szeryfowanie na zwężeniach, zaszczane parkingi a na krajówkach totalne #!$%@? na ograniczenia prędkości #!$%@? non stop 90 przez wioski kilkudziecięcio tonowymi zestawami.