Wpis z mikrobloga

  • 5
@Fajrantboy jak wyskoczy ci rezerwa w aucie to jedziesz aż pojawi się zero zasięgu i toczysz się na najbliższą stacje czy jednak uruchamiasz szare komórki i tankujesz wcześniej by zrobić to na luzie?

Analogiczna sytuacja która wymaga minimalnego pomyślunku.

Przecież kierowca ma dokładnie napisane ile zostało do przerwy, po co jechać do ostatniego mopy na którym nie będzie miejsca? Nie można zrobić przerwy wcześniej bo czas przepada czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@igik1234: Ja uwazam, ze miazdzaca wiekszosc kierowcow jezdzi naprawde dobrze. Zdaja sobie sprawe z nie do konca idealnej infrastruktury. Mysla. Przewiduja. Lubie sobie po nocy jechac za duzym wioskami. Lubie sobie na mopie stanac miedzy duzymi zamiast na prakingu kolo matek i autokarow z dzieciarami.
Wielokrotnie mi pomagali kierowcy tirow i wielokrotnie pomagalem.

Problemem kierowcow jest ta waska grupa debili, ktora jest duzo bardziej slyszalna i widzialna niz kazda inna grupa debili w kazdym innym zawodzie. To jest wrecz niebywale skad sie takie osly biora.

Jak np. jestem motocyklista to pietnuje glupi zachowania wsrod motocyklistow, bo lubie jak nie postrzegaja nas jak debili. Wiem, ze #!$%@? 2 paki po miescie to debilizmy i sam bym takiemu oslowi
  • Odpowiedz
@jakisnick4: NIe wiem gdzie stane. Nie jezdze tam.

Wiem, ze nie jebne awaryjek i nie pojde spac na srodku drogi.

radzilem sobie z wiekszymi problemami w zyciu i potrafilem znalezc rozwiazanie. Polecam ten styl zycia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@open_or_die: ale się zesrałeś na jedno parkingowe miejsce dla ciężarówek przypada z 10 zestawów w trasie. Przez lata każda władza zlewała temat aby podkręcała przepisy i kary za niestosowanie się do czasu a miejsc nie dokładali i sytuacja jest jaka jest, kierowca musi się zatrzymać a miejsca nie ma gdzie więc staje gdzie się da modląc żeby ktoś się w niego nie wpieprzył albo policja nie wywaliła. Policja chętnie by
  • Odpowiedz
@jakisnick4: Juz wiem! Pojade z Zaglebia zaparkowac na S8 przy zjezdzie na mopie Michalowice poimo ze w rajkach sa miejsca. Uff.. tam pewnie cale Zaglebie jezdzi prakowac. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Podejrzewam że 90% debili którzy wypowiadają się o pracy kierowcy po trzech dniach w tym zawodzie robiła i zachowywała by się identycznie, teraz wszystko ich #!$%@? i dziwi a potem nagle wszystko stało by się jasne i oczywiste, już takiego kiedyś spotkałem cwaniaka który tak się pienił na wyprzedzanie się dużych a po zrobieniu prawka i nabiciu kilku kilometrów jak coś powiesz na ten temat to oczy by wydrapał tak broni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co to ma do rzeczy? Odbiłem twój bzdurny argument, a ty odchodzisz od tematu. Jak się z tym czujesz, że jesteś głupszy od tego tępego transa?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tenczlowiektutaj: Jakim cudem w tym twoim móżdżku narodził się pomysł, że możesz być mądrzejszy ode mnie, mały zawistny kierowco tira?
  • Odpowiedz
@open_or_die: Chłopie szczekasz na kierowców tira a prawda jest taka że z parkingami jest bieda. To nie jest tak że możesz sobie pojechać 50km dalej. Kończy ci się czas, mijasz 3 parkingi na których nie ma miejsca i masz problem bo w razie kontroli ITD zapłacisz surową karę, ich nie obchodzi że nie było miejsca bo zastawił je ktoś z kamperem.
  • Odpowiedz
@unfolding: Bo napisałeś bzdurę, którą ci zgruzowałem, a teraz zamiast posypać głowę popiołem za wypowiadanie się z pewnością siebie na temat, na który nie ma się pojęcia i rozeznania, to pozostało ci odejść od założeń tematu i wić się w inwektywach. Właśnie dlatego uważam, że jestem mądrzejszy od ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
czyli wszyscy są w tej samej sytuacji xD


@open_or_die: tak

W Warszawie aktualnie mieszka 1,78mln ludzi. Przy tych upałach każdy powinien pić 1,5l wody dziennie. Na jednej naczepie zmieści się okolo 15000butelek więc potrzeba 118 tirów za samą wodą do samej Warszawy, które codziennie rozładowują się w jakich centrach logistycznych o tych samych godzinach i wg przepisów muszą zapewne stanąć na pauzę. Twój niewielki rozumek może nie ogarnąć tych liczb.
  • Odpowiedz