Wpis z mikrobloga

  • 3
@wezsepigulke tu nie ma co dyskutować z betonem.

Tirowcy się rzucają że postawienie 10m zestawu bus + przyczepa kempingowa na długim miejscu do zbrodnia ale już postawienie tira na 10 miejscach dla osobówek lub postawienie go na zjeździe na mop jest okej bo UWAGA wiozę bułki i wodę, a tak w ogóle to nie mam czasu bo rozładunek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Bo napisałeś bzdurę, którą ci zgruzowałem, a teraz zamiast posypać głowę popiołem za wypowiadanie się z pewnością siebie na temat, na który nie ma się pojęcia i rozeznania, to pozostało ci odejść od założeń tematu i wić się w inwektywach. Właśnie dlatego uważam, że jestem mądrzejszy od ciebie.


@Tenczlowiektutaj: Jesteś jak Jarosław. Najpierw tworzysz teorię a potem sam w nią wierzysz. Gdzie mnie niby "zgruzowałeś"? Skończ walić konia do komentarzy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@open_or_die: ale w osobowce nie śpisz. Jak w Niemczech się stanie na osobówkach i ktoś do kibla się zatrzymuje to staje obok, robi co ma zrobić i jedzie dalej. I wszystko działa. Ty masz problem bo przez upośledzenie umysłowe nie potrafisz tego zrozumieć. Ciężarówki nie znikną, ich ilość i wielkość będzie się zwiększać, tak jak zwiększa się ilość ludności. Musisz już jakoś z tym żyć. Albo #!$%@? do Kongo do
  • Odpowiedz
@open_or_die jedyny zakaz jaki powinien być, to zakaz srania za naczepą i szczania po kołach/do butelek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem czy ten zawód przyciąga takich spleśniałych mentalnie dziadów czy może się nimi powoli stają wraz ze wzrostem stażu pracy
  • Odpowiedz
@unfolding: piszesz o tworzeniu teorii,a potem o parkowaniu na trawnikach i osiedlach, gdzie nikt o tym nie wspomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°). już napisałem, że nawet policja w de, która jest skrupulatna, nie robi problemu z parkowaniem na zjazdach, bo nawet nie ma gdzie #!$%@?ć taki zestaw, ale nadal będziesz stał przy swoich argumentach byle się #!$%@?ć, gówno wiedząc o temacie. Od drogówki też jesteś mądrzejszy,
  • Odpowiedz
Nagmiennie zdarza sie za to,ze stoja debile na pasach awaryjnych a na mopach miejsc jeszcze sporo. I to jest powszechny obraz a nie zapchane do ostatniego miejsca mopy.


@bigger: Prawdopodobnie są to pojazdy, które zatrzymały się zeszłej nocy i dalej muszą stać w tym miejscu by odbyć odpoczynek dobowy. Pojazd ciężarowy musi stać minimum 9 godzin by jego odpoczynek został zaliczony.

To co napisałeś widać rano, ciężarówki zaparkowane prawidłowo ruszyły
  • Odpowiedz
  • 0
@ExitMan ale ja wiem. Mam kartę kierowcy. Mam tachograf. Wiele razy widziałem auta parkujące na pasach Gdzie na mapie były jeszcze miejsca
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tenczlowiektutaj: A co mnie obchodzi policja w Niemczech, skoro mieszkam w Polsce i jeżdżę po polskich drogach, gdzie dzbany takie, jak ty, uważają, że są królami szosy? W DE też wyprzedzasz przez trzy kilometry jak w PL, mądralo?
  • Odpowiedz
ale ja wiem. Mam kartę kierowcy. Mam tachograf. Wiele razy widziałem auta parkujące na pasach Gdzie na mapie były jeszcze miejsca


@bigger: Może kontenery, albo chłodnie.
  • Odpowiedz