Wpis z mikrobloga

Profesjonalni kierowcy oburzają się w komentarzach że zestaw bus + przyczepa kempingowa staje na długim miejscu parkingowym xD

Ile razy musiałem stawać wzdłuż parkingu to nie zliczę bo szanowny pan profesjonalny kierowca zajął wszystkie miejsca dla osobówek swoim zestawem.

#bekaztransa #motoryzacja #patologia #stopcham #heheszki
openordie - Profesjonalni kierowcy oburzają się w komentarzach że zestaw bus + przycz...

źródło: comment_1658299416VLmyIIoDafToSdPgyafpe8.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zgłosiła komentarz


@bigger: skacz bardziej to cię moderacja nauczy kultury. Za trudne pytanie biedaczkowi zadałem i nie potrafi odpowiedzieć i kombinuje obrażając.

To jak, jeździsz cały czas, czy pracujesz na innym stanowisku i tylko raz na jakiś czas przejedziesz się?
W budzie śpisz? Współczuję
  • Odpowiedz
  • 0
@Impulsator no Cie mienroto raz wyjaśniłem że jest nie jest mondeo z przyczepka tylko kilkunastometrowy zestaw dłuższy niż solówka.

To nie odpowiedziałeś czy już jestem godzinę wjeżdżać w rajke.

Teraz pytasz czy jezdze codziennie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Impulsator dokładnie jak mi Twoje wysrywy i przesłuchania gdzie i czym parkuje.

Bardzo mi z ich powodów wszystko jedno.

A główny temat wątku czyli prakowanie na wjazdach i zjazdach mnie dotyczy bo durne zachowanie idiotow w ciezarokach wpływa na bezpieczeństwo moje i moich bliskich.
  • Odpowiedz
dokładnie jak mi Twoje wysrywy i przesłuchania gdzie i czym parkuje.

To po co sam się chwalisz tą kartą? Napisałeś to, więc spytałem się czym dokładnie jeździsz

A główny temat wątku czyli prakowanie na wjazdach i zjazdach

Niestety świat nie jest idealny, aut chętnych do zaparkowania jest więcej niż miejsc. Kary za przekroczenie czasu są duże więc każdy kombinuje.

Ty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bigger:

Jak dla Ciebie zaplanowanie postoju z wyprzedzeniem to za duzo to pora na rower wsiadac.


Otóż misiu z transportem masz wspólne tylko tyle że widziałeś zestaw parkujący na MOPie.
Żadna osoba mająca cokolwiek wspólnego z transportem nie używa argumentu planowania postoju z wyprzedzeniem ponieważ w 90% przypadków takiej opcji nie ma. A główną przyczyną jest - UWAGA - brak miejsc na parkingach. Są co prawda parkingi gdzie możesz zarezerwować
  • Odpowiedz
Ktoś świadomie wybierze parkowanie na rozbiegówce? #!$%@? opie, zastanów się


@PLChauffeur: No wlasnie. Niektrorzy wybieraja. Wvrew logice. Wbrew przpiesyom i zdrowemy rozsadkowi.
Zreszta jak powszechnie wiadomo jest czesc keirowcow duzych, ktorzy nie kieruja sie logika ani zdrowym rozsadkiem.

Otóż misiu z transportem masz wspólne tylko tyle że widziałeś zestaw parkujący
  • Odpowiedz
Swoja droga przerazajacy jest ten wpis. Widac od razu to o czym byla mowa tu wiele razy w stosunku do niektorych kierowcow duzych. Przekonanie o swojej zajebistosci, przy jednoczesnej pogardzie do innych uzytkownikow. Boskie nadanie do decydowania o wszystkim dookola. Nieskonczona wiedze do oceniania wszystkich i wszystkiego. No i uspierwiedliwianie lamiania przepisow, bo tak trzeba i inaczej nie mozna. ()
  • Odpowiedz
@open_or_die: Wystarczy otworzyć artykuł przeczytać, pierwszy akapit, jest napisane, że w Danii są specjalne rajki dla kamperów i policja przypomina, żeby tam stawać, a nie na rajkach dla ciężarówek.
Jest o tyle istotne, że brakuje parkingów dla ciężarówek i lepiej żeby ciężarówki stały na wyznaczonych miejscach niż na pasach zjazdowych, czy włączeniowych. Zwłaszcza, że postój kampera to kilkanaście, kilkadziesiąt minut, a postój ciężarówki to często kilkanaście godzin.
Prościej się nie
  • Odpowiedz