Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 89
559 231 + 131 = 559 362

Take your horse down. Koń zwalony, powtarzam koń zwalony.
To ewidentnie nie był mój dzień. Stulejmanek kończy chyba sezon. Nie miałem pomysłu na trasę. Miałem ruszyć z Działdowa, ale zaspałem na pociąg, więc zebrałem się na kolejny do Mławy. Od początku noga coś nie podawała, ale z braku laku kręciłem. W Płońsku przerwa na szamę w KFC. Dalej już na luzie. Do końca niecałe 30 km. Lajcik. W końcu wiatr w plecy. Śmignę w niecałą godzinkę i jestem w domu. Odcinki z fajną średnią w okolicach 35 km/h. I nagle pojawił się on. Sierściuch #!$%@?. Kot we własnej osobie. Prosto pod koło. ( ͡° ʖ̯ ͡°) wyskoczył nagle z kukurydzy i jeb. Leżę. Zanim doszedłem co tu się właśnie odjaniepawlilo, kot już dostał na liczniku życia -1. Sprawdzam siebie. Ciuchy porwane, kask pękł, ręka coś mniej ruchliwa, ale może stłuczona. Klamka zjechana konkretnie, na kole resztki sierści kota. Ogarnąłem się i jadę dalej, ale po kilometrze odpuszczam. Telefon po wóz techniczny. W domu po krótkiej walce z rozebraniem się, zerkam w lustro. Obojczyk ewidentnie w dwóch częściach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) pora na Ketonal, a rano w robocie wbiję się komuś na dyżur ¯(ツ)/¯ pora na trenażer i zwifta
Ale kilka nowych #kwadraty weszło i #100km (31 i chyba ostatnie w tym roku) ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #rower #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
Pobierz StulejmanWielki - 559 231 + 131 = 559 362

Take your horse down. Koń zwalony, powta...
źródło: comment_1658081579NA9QZDu9xNdycTHql4zH8J.jpg
  • 34
@FocentDiutt: w zasadzie to nie, teraz tylko nie podniosę ręki, nie utrzymam nic cięższego niż telefon i geralnie nie mogę napiąć mięśni, bo wtedy coś czuję, ale łyknąłem Ketonal i jakoś do rana dotrwam;) czasem jak kichne,to lekkie chrupanie słyszę, ale staram się nie ruszać zbytnio. Ale ja z tych co kanałowe robią bez znieczulenia, bo w sumie nie jest źle xD
@FocentDiutt: o ile będę spał xD już mnie ojciec nastraszył przebiciem płuca, jak się przemieści, czy ciachaniem na stole, że wstawić blachę :P no ale jak mam iść na miejscowy SOR to wolę zaryzykować i rano ogarnąć temat w bardziej profesjonalnym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) minusy mieszkania na zadupiu ¯\_(ツ)_/¯