Wpis z mikrobloga

@Jerzy_Kudelski: Lata temu na szkolnym wyjeździe na domki #!$%@?łem przypadkiem drzwi od kibla z taką nieprzeźroczystą szklaną szybą. Na szczęście najprostszy plan w postaci przewieszenia ręcznika przez drzwi "bo się suszy" zadziałał podczas zdawania pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski że też w ogóle te drzwi były tak eksploatowane w systemie gdzie było dużo dzieci w ciasnych mieszkaniach. Przecież to nie miało absolutnie żadnego sensu, bo tragedia była więcej niż pewna.
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: dwa, czy trzy dni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Atenach w 2004 przeleciałem przez taką szybę, do dziś mam bliznę na nodze. IO 2004 były jedynymi, o których mogę powiedzieć, że oglądnąłem w zasadzie całe (a dokładniej to, co leciało na TVP).
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: prawie zabiłem siostrę takimi drzwiami jak byliśmy młodzi, jakoś po 10-12 lat.
zaczepiłem siostrę w dużym pokoju, ona mnie zaczęła gonić do naszego pokoju a ja jej zamknąłem takie drzwi przed nosem, wbiła się ręka w szybę i jeszcze wisiały nad nią wielkie kawałki szkła. jeden kawałek rozciął jej rękę baaardzo blisko tętnicy, pół domu w kałużach krwi, tak to pamiętam.
zadzwoniłem na pogotowie, ale jako dziecko miałem mała
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski podobne miałem, szyba tylko w górnej połowie jednak. Pewnego dnia potknąłem się o własne nogi i jebłem w tą szybę głową, fart że wytrzymała, ale popękała. Stary pijany oczywiście uznał, że specjalnie właśnie #!$%@?łem głową i sobie leżę i mnie boli xD
  • Odpowiedz