Wpis z mikrobloga

@Andczej: chyba poerwszy raz widzę, że jest coś innego niż AmRestowe Burger Kingi. Gdzie to mozna spotkac i czy roznica w smaku?


@BobAss1985: AmRest dużo później dostał prawa do tej franczyzy niż Burger King Poland. Ci drudzy z tego co pamiętam po prostu udzielili sublicencji AmRestowi. W Gdańsku w Galerii Bałtyckiej jest AmRest, a po drugiej stronie torów w Metropolii jest BKP i ten drugi w ogóle nie
  • Odpowiedz
Jakby ludzie nie byli bydłem i traktowali "nielimitowane dolewki" jako jedną-dwie-trzy dolewki to spoko


@niochland: Jak chcą żeby ludzie brali trzy dolewki to niech to sprzedają jako trzy dolewki, a nie w #!$%@? lecą, byle produkt wydawał się warty więcej
  • Odpowiedz
Jako ciekawostka w Japonii w wielu restauracjach rodzinnych jest drink bar bez limitów, czy to kawa czy inne napoje. Tak samo jest kilka lokali, gdzie także np pizza czy curry i ryż jest bez ograniczeń jedynie limit czasu np 1.5h.
Na imprezach firmowych przeważnie są najpje alkoholowe też bez ograniczeń, z limitem czasu np 3h.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmicznyPaczek: byłem w galerii przy głównym dworcu w Krakowie. Pierwszy raz od wielu lat w Burger Kingu, i z przyczajki ktoś wlewał sobie napoje do butelek
  • Odpowiedz
Ej jak tak narzekacie na Polaków to co powiecie o Portugalczykach, tam w ogóle nie można robić dolewek, to co tam się musiało stać? xD
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: nie zapomnę sytuacji jak tylko pojawiły się dolewki. To było w olsztyńskim KFC. Siedzę, jem se bułkę i nagle podchodzi do dystrybutora chłop z pustym kubełkiem po kurczakach i pompuje tam 5 litrów xD
  • Odpowiedz
@deeprest: w Ikei też kiedyś można było samemu nakładać dodatki do hotdogow, hotdogi zwykle były w białych papierkach a z dodatkami w czerwonych, więc ludzie podmienili sobie papierki i nakładali dodatki na wszystko XD
  • Odpowiedz
pewnie odlewali do bańki 5 litrowej pod stołem xx

@Wikary_paczelok:
Widziałem, jak czasem siedziało z 5 nastolatków z 1 kubkiem i co chwile latał kto inny po dolewkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz