Wpis z mikrobloga

@niecodziennyszczon: Tyż prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast przez większą część mojego życia "fryzura dla faceta" to był krótko ostrzyżony/na jeża/po wojskowemu (tak, że masz boki prawie do zera i tylko na czubku trochę zostawione)/na łyso. A teraz patrzę, że chłopaczki mają długie włosy/na mopa kręcone/zaczes dłuższymi włosami na bok więc może jak ktoś ma zakola to mu taką fryzurę "modną" trudniej zrobić i przez to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@brakloginuf: Prawda jest taka, że kiedyś przed erą tindera i instagrama przeciętny facet mógł sobie przebierać w normalnych dziewczynach. Wystarczyło, że był w miarę męski, samodzielny i odrobinę dynamiczny.
Obecnie młode laski mają skrzywione postrzeganie facetów przez wpływ mediów społecznościowych i niestety często braku wzorca męskiego w domu powoduje, że szukają faceta bazując na chadach z ig.
W prawidłowo funkcjonującej rodzinie to ojciec jest autorytetem i wzorem dla córki i podobnych
Prawda jest taka, że kiedyś przed erą tindera i instagrama przeciętny facet mógł sobie przebierać w normalnych dziewczynach.


@Dlkvv: naprawdę? przegrywy w klasie nie istniały? szkolni sportowcy nie mieli wzięcia? po prostu laski z braku laku były co było, do przebierania to tam były lata świetlne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szymkov: Przeszczep to rozwiązanie doraźne bo przeszczepione włosy tez są narażone na działanie dht. Sam przeszczep nic nie da, musiałbyś stosować inhibitory alfa 5 reduktazy

@finchharold: za to tupecik to najlepsze rozwiązanie xd
@niecodziennyszczon: możesz żyć dalej w wyparciu jeśli tak ci lepiej. Wiele kobiet, które znam osobiście mówi, że ma nadzieje, że ich chłop z wiekiem nie straci włosów. Nawet w serialu produkcji Netflixowej pojawiła się scenka gdzie kobieta rozmawiając z koleżankami powiedziała "zaczęłam tęsknić za moim ex, ale jak weszłam na jego social media i zobaczyłam że zaczął łysieć to mi przeszło". Oczywiście istnieje jakaś niszowa część kobiet co im łysi dobrze