Wpis z mikrobloga

@Vanderbright: zawsze mnie bawi jak różne lewaki myślą, że z Rosją to wygrywa jakaś progresywna i tolerancyjna armia, gdy tak naprawdę walczą Ukraińcy u których w armii prędzej znajdziesz skrajnego nacjonalistę czy neonazistę niż geja czy trasa XD

Gdyby to faktycznie Julki i transy broniły Ukrainy, to ta padłaby w dwa tygodnie jak Putin zaplanował. No ale bronią jej ukraińscy faceci, którzy wyzywają Rosjan od części rowerowych, więc Ukraina broni się
xddd tylko tacy prawdziwi mężczyźni co się żelu do włosów wstydzo i różowego nie noszo


@howorang: nie no, zwykli faceci. Przecież nie kobiety, ani ani różne geje czy transy z myślami samobójczymi i szeregiem zaburzeń psychicznych czyniących ich niebezpiecznymi dla kolegów z wojska XD

Kobiety tam mają głównie w logistyce do liczenia i noszenia bułek oraz w oddziałach medycznych.

Ty serio myślałeś, że armia Ukrainy jest jakaś progresywna i tolerancyjna? XD
Pobierz s.....i - > xddd tylko tacy prawdziwi mężczyźni co się żelu do włosów wstydzo i różow...
źródło: comment_1658018114a1Tj9QvqEfoNJqEwMI6bWF.jpg
@skitarii: no jak normalna a taka jest to w miarę rigczowa i tolerancyjna raczej taki normalny ziomek z podwórka raczej nie naziol ani
chłopaczek co myśli o tym że juleczki okropne som. Wysłanie mema z wojskiem to nie argument btw chyba że na chanie dla przegrywow
@Ekspert_od_niczego: jedna walcząca para przy homosiów przy powszechnym poborze dla mężczyzn to jakiś dowód na cokolwiek? XD

Jak pisałem, tam w wojsku prędzej znajdziesz nacjonalistę niż geja i prędzej neonazistę niż transa. Zapewniam cię, że w ruskiej armii też pewnie paru gejów lata, po prostu się tym nie chwaląc.
@skitarii:

jedna walcząca para przy homosiów przy powszechnym poborze dla mężczyzn to jakiś dowód na cokolwiek?


No ja w tych dwóch linkach widzę mowę o więcej niż jednej parze.

Jak pisałem, tam w wojsku prędzej znajdziesz nacjonalistę niż geja i prędzej neonazistę niż transa.


Zależy jak definiujemy nacjonalizm. Na Ukrainie wielu gejów jest nacjo.
No ja w tych dwóch linkach widzę mowę o więcej niż jednej parze.


@Ekspert_od_niczego: raczej o większej ilości przedstawicieli LGBT, choć z tej wyliczanki to głównie G i B w wojsku służą. No ale jak się powołuje milion ludzi pod broń to aż tak dziwne to chyba nie jest.

Zależy jak definiujemy nacjonalizm. Na Ukrainie wielu gejów jest nacjo.


Pewnie tak. Tak czy siak jednak gej nacjonalista jest biegunowo odległy od
Ukraińcy u których w armii prędzej znajdziesz skrajnego nacjonalistę czy neonazistę niż geja czy trasa


@skitarii: to tak, bo osoby trans i geje nie mogą być nacjonalistami, w głowie Polaka to się wyklucza, no bo jak to tak? patriota i gej? Polak i nie katolik? xDDD
to tak, bo osoby trans i geje nie mogą być nacjonalistami, w głowie Polaka to się wyklucza, no bo jak to tak? patriota i gej? Polak i nie katolik? xDDD


@ananasowy: no może być ale co z tego? XD co to zmienia w tym, że w ukraińskiej armii, która tłucze ruskich jest najpewniej więcej nacjonalistów niż te parę procent jaki stanowią geje i więcej neonazistów niż te ułamki promili, które stanowią
co to zmienia w tym, że w ukraińskiej armii, która tłucze ruskich jest najpewniej więcej nacjonalistów niż te parę procent jaki stanowią geje i więcej neonazistów niż te ułamki promili, które stanowią transy? XD


@skitarii:
Czy ktoś mówi, że stanowią duży procent? Teza tu stawiana to wyłącznie to, że ruscy nie są tak silni na jakich się kreują, a przy armii USA, która rzekomo ma być pośmiewiskiem, wypada jak...pośmiewisko. Ten nowoczesny
no może być ale co z tego? XD co to zmienia w tym, że w ukraińskiej armii, która tłucze ruskich jest najpewniej więcej nacjonalistów niż te parę procent jaki stanowią geje i więcej neonazistów niż te ułamki promili, które stanowią transy? XD


@skitarii: źródło danych procentowych to ten słynny instytut danych z d%^$?