Wpis z mikrobloga

@wonsz337: Nie sprowadzajcie Ziemi do pępka Wszechświata. Jesteśmy jedynie malutką planetą i jest spora szansa na to, że istnieją inne cywilizacje. Wierzycie w to, że w takiej sytuacji na innych planetach Bóg objawiłby swoim wyznawcom, że gdzieś na odległej planecie w innej gromadzie galaktyk żyje jego syn, który jednocześnie jest jedną z trzech osób boskich i oczekiwać, że w to uwierzą?
  • Odpowiedz
@Veg73: kosmici też pewnie mają jakąś opowieść o tym jak z niczego powstało coś co stało się światem i może też personifikują to jako swoje Bóstwo stwórcę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 288
@muchabzz: nie chce zmieniać Twojego zdania, bo w sumie #!$%@? mnie obchodzi, ale Boga nie ma, życie nie ma żadnego celu, po życiu jest to samo co przed narodzinami, czyli nicość. Choćbyś nie wiem jak się okłamywał, to niczego nie zmieni. Jesteśmy dziełem przypadku, a patrząc na ogrom wszechświata takich przypadków pewnie jest dużo więcej.
  • Odpowiedz
@Nupharizar: kto stworzyl przypadek ? skad sie wzial nieskonczenie maly punkt w ktorym bylo wszystko ? dlaczego w tym punkcie byly zaklocenia ? co jest poza ? jesli nie bylo nic , to dlaczego jest cos? dlaczego predkosc swiatla to 297k a nie 543?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@muchabzz: Na te pytania ludzkość nie zna odpowiedzi, ale kiedyś nie znano odpowiedzi na pytanie co to jest słońce i uważano, że to bóg
  • Odpowiedz