Wpis z mikrobloga

@wonsz337 wali mnie to. Ważne że jest. To on sprawił , że z jakiegoś punktu zrobił się czas i przestrzeń


@muchabzz podaj mi proszę podstawy i swój tok myślenia, który doprowadził Cię do takiego wniosku
@muchabzz: Serio myślisz że kogoś twoje zdanie obchodzi na tyle że będzie w sobotę rano pisał ci rozprawa doktorska że boga nie ma? xD
Ja już wyrosłam z tych bajek, ale absolutnie nie przeszkadza mi że muchabzz z internetu chodzi co niedziele do kościoła.
większość ludzi jest już okopana w swoich poglądach i można się pół dnia wymieniać argumentami, a nic to nie zmieni.
Zresztą słabo by było z Twoją wiarą,
@Proxnik: podoba mi się ta idea, że kiedy nie istniało dosłownie nic nawet przestrzeń co jest dość niewyobrażalne było jednak coś co dało potencjał oraz wprawiło go w ruch iskrą działania do powstania z nich tego co nazwałbym naszym światem, nazwałbym to coś Bogiem
@Proxnik: podoba mi się ta idea, że kiedy nie istniało dosłownie nic nawet przestrzeń co jest dość niewyobrażalne było jednak coś co dało potencjał oraz wprawiło go w ruch iskrą działania do powstania z nich tego co nazwałbym naszym światem, nazwałbym to coś Bogiem


@wonsz337: No to dziękuję, przekonałeś mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej jeśli komuś się podoba przeciwna idea - kto wtedy ma rację?
@Proxnik: Jak komuś się podoba przeciwna idea to należy go zabić bo jest heretykiem( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlaczego nie nazywać tego czegoś Bogiem, ja nawet słońce lubię nazywać Bogiem bo takowym dla naszego układu słonecznego jakby nie patrzeć jest. Już chyba Sokrates zauważał problem personifikacji Bogów a w tym przypadku to mamy problem nadawania Mu cech chumorzastego narcyza histeryzującego jak rozpieszczony 3 latek w alejce z zabawkami.