Wpis z mikrobloga

@muchabzz: Ja uważam, że Bóg jest, ale nie ingeruje w nasze życia. Bóg dał nam wolną wolę, a mówiąc wolną wolę mam na myśli prawdziwą wolną wolę, co jest świetne, bo możemy robić co chcemy, ale jest to również przekleństwem, bo dzieją się wojny na świecie i Bóg nie może złamać tej obietnicy.
kto stworzyl przypadek ? skad sie wzial nieskonczenie maly punkt w ktorym bylo wszystko ? dlaczego w tym punkcie byly zaklocenia ? co jest poza ? jesli nie bylo nic , to dlaczego jest cos? dlaczego predkosc swiatla to 297k a nie 543?


@muchabzz: stworzenie świata w wyniku przypadku jest nieprawdopodobne i nielogiczne z punktu widzenia człowieka, ale stworzenie świata przez wszechpotężny byt, który istnieje od zawsze również jest nieprawdopodobne i
@muchabzz: Nigdy bym się nie odważył, z pozycji marnego robaka w tym całym systemie wszechświata w którym żyjemy, aby stwierdzić że Bóg nie istnieje. Trzeba naprawdę mieć wąsko między uszami żeby zadawać głupkowate pytania w stylu który Bóg czy zgrywać mędrca który ma tajemnice świata obcykane.
Wszechświat to coś czego nie sposób ogarnąć umysłem i mogą się tam dziać rzeczy niesłychane, w "miejscach" których sobie nawet wyobrazić nie mógłbym na najcięższym
który bóg?


@wonsz337:

Zeus, a który? Nie widziałeś kak ostatnio miotał błyskawicami?
I jeszcze Posejdon/Neptun bo mnie regularnie całuje w tyłek o poranku.
@Nupharizar: kto stworzyl przypadek ? skad sie wzial nieskonczenie maly punkt w ktorym bylo wszystko ? dlaczego w tym punkcie byly zaklocenia ? co jest poza ? jesli nie bylo nic , to dlaczego jest cos? dlaczego predkosc swiatla to 297k a nie 543?


@muchabzz: Piękne myślenie xD A co jeśli powiem, że wszechświat po prostu był od zawsze? Dlaczego jesteś w stanie uwierzyć, że bog stworzył wszechświat, a boga
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

kto stworzyl przypadek ? skad sie wzial nieskonczenie maly punkt w ktorym bylo wszystko ? dlaczego w tym punkcie byly zaklocenia ? co jest poza ? jesli nie bylo nic , to dlaczego jest cos? dlaczego predkosc swiatla to 297k a nie 543?


Postawiłeś pytania i nie znając na żadne z nich odpowiedzi stwierdziłeś, że to musi być Bóg. Równie dobrze może to być wielki kalafior, bo dowodów na niego